2006+ Honda Civic Forum banner

1 - 20 of 26 Posts

·
ivtec just kicked out,YO!
1,007 Posts
Discussion Starter #1
Since there are not many forum members active in this region, we can place info on any meet that comes along in this one thread.

Next meet: 2. TOP GARAGE TUNING SHOW 04.05.2013. in Zagreb

·
1,007 Posts
Discussion Starter #3
25. i 26.6.2013. Brzi i Zestoki 3 @ Velika Gorica, Croatia

C&P sa myhraweb-a:

"Tko kaže da nema utrke ???Da čujem???

25 i 26.5 ima da ste se svi nacrtali na pisti ZTC, Velika Gorica odmah u 6 ujutro
Prijave-thenicki od 6-8..

Odmah ce biti sastanak vozaca i krecu treninzi cca do 16h..

Iza toga 16 najboljih iz svake klase ide dalje u borbu za prvo mjesto..
Probijanja nema.. Znaci, nema vise platiti ponovno startninu i voziti drugu klasu..
U finalu se smije probiti 002 sec.

Odmah da napomenem da radim utrku bez budžeta pa nemojte od mene očekivati placeno spavanje, vece nagrade, itd.... Nešto vjernih sponzora ima i VELIKO HVALA sto su pristali opet biti dio nas, ali nije dovoljno da bude razina koju ja zelim..
Kriza je stisla pa cemo se i mi malo stisnuti.
Imao sam problema koje nebih pozelio nikome, pa s toga imajte razumijevanja prema meni i idem glavom kroz zid odraditi ovu utrku da vozace i publiku koji jako ocekuje ovu utrku ne ostavim na cjedilu..
Osobu koja me uvalila u probleme necu imenovati, ali se nadam da cu u zivotu vratiti istom mjerom i malo gore,(nije prijetnja) a ostalim osobama koje su uz mene i koje su prozivljavale ovo sve samnom posljednjih dana, njima veliko hvala na ogromnoj podršci i želji da B&Ž idu dalje..

Zbog nase vjerne publike i vec spomenute krize, karte ce koštati recesijskih 20kn.
VIP karte ce također biti 20 kn ali ogranicen broj pa s toga tko prije dođe, taj ce i kupiti .. Ona omogućuje prolaz u park vozaca i na drugu stranu...

To je za sada to, a ako vam nije tesko malo podjelite ovu objavu da se sto prije sazna i idemo u akciju zvanu BRZI I ŽESTOKI 3

L.p. Dario Ljubičić, zvani Dario Ljubičić. To sam ja. Eto. Ajti bok.. "

·
1,007 Posts
Discussion Starter #11
AdriaRace.13 - 18.06.2013., Grobnik

Datum track day-a: Utorak 18.06.2013.

Cijena:
Popodne 3 sata od 14-17h - 80€
Cijeli dan - 150€

Prijave i dodatne informacije: AdriaRace.13

·
1,007 Posts
Discussion Starter #12
Honda meet Hajdoše, Slovenia

Not a Croatian meet, but close by, and Honda Fan Club Croatia will be attending!

1 - 20 of 26 Posts