2006+ Honda Civic Forum banner

1 - 20 of 11601 Posts

·
Greek Subforum Moderator
13,268 Posts
Discussion Starter #1
Κύριοι, το ζητήσατε και το επαναφέρω...πρόκειται για το πρώτο θρετ μας και μεγαλύτερο σε όγκο από κάθε άλλο στο civinfo
Για τους μη γνωρίζοντες πρόκειται για εναλλακτική υλοποίηση του random chat με την διαφορά ότι εδώ οι γενικές ερωτήσεις θ' αφορούν αποκλειστικά το σιβικ μας. Εύχομαι να ξεπεράσει σε ποστς ακόμα και το παλιό!

·
Premium Member
9,284 Posts
Κύριοι, το ζητήσατε και το επαναφέρω...πρόκειται για το πρώτο θρετ μας και μεγαλύτερο σε όγκο από κάθε άλλο στο civinfo
Για τους μη γνωρίζοντες πρόκειται για εναλλακτική υλοποίηση του random chat με την διαφορά ότι εδώ οι γενικές ερωτήσεις θ' αφορούν αποκλειστικά το σιβικ μας. Εύχομαι να ξεπεράσει σε ποστς ακόμα και το παλιό!
[smilie=kiss.gif]

·
Premium Member
18,790 Posts
Παρακαλώ το post του Αλέξανδρου να διαγραφεί για ανάρμορστη συμπεριφορά!!

:rolleyes:

και γιατί με πρόλαβε!!!

·
A. Senna
8,063 Posts
Με το δεξι...:cool::grouphug:

·
Premium Member
9,284 Posts
προχθες επαιξα με την καταναλωση του τουτου μας
ενω ειχα 9.7 για 150 χιλ
εκανα οικονομικη οδηγηση για 140 χιλ και η μεση καταναλωση επεσε στα 8.2
αρα ημουν περιπου στο 6.5 για τα 140 αυτα χιλ
καλα ειναι :d

·
Premium Member
5,574 Posts
προχθες επαιξα με την καταναλωση του τουτου μας
ενω ειχα 9.7 για 150 χιλ
εκανα οικονομικη οδηγηση για 140 χιλ και η μεση καταναλωση επεσε στα 8.2
αρα ημουν περιπου στο 6.5 για τα 140 αυτα χιλ
καλα ειναι :d
Δεν εχω μηδενίσει τον trip B για περιπου 7000χλμ. Με μικτές διαδρομές, κινηση,εθνικη,Α.Ο κλπ η κατανάλωση που δείχνει ειναι 7.5!

·
Registered
10 Posts
Παιδια να κανω μια ερωτηση;
Ξερει κανεις αν τα civic 1.8 που θα ερθουν τον Ιουλιο θα ειναι face lift ή οχι; Η παραγωγη που ξεκινησε απο τις αρχες του μηνα στο Swindon ειναι face lift; Κι αν ναι, ποιες ειναι οι διαφορες.
Εχω παραγγειλει απο αρχες Μαρτιου το 1.8 5d sport Milano Red, το περιμεμνω ηδη 3,5 μηνες, μου εχουν πει για τελος Ιουλιου και ακομα δεν ξερουν αν θα ειναι face lift, τι διαφορες θα εχει, ποτε ακριβως θα έρθει. Ουτε κρατικο μυστικο να ηταν.
Αυτο που βασικα με ενδιαφερει ειναι να εχει θυρα USB. Εχω μερικες χιλιαδες τραγουδια και πολυ βαριεμαι το βαλε βγαλε το CD. Ενω με ενα φλασακι...

ΥΓ: Μηπως θα επρεπε να ειχα παραγγειλει με ηλιοροφη; Το σκεφτομαι τωρα τελευταια...[smilie=confuzzled.:

·
Premium Member
9,284 Posts
Ξερει κανεις αν τα civic 1.8 που θα ερθουν τον Ιουλιο θα ειναι face lift ή οχι; Η παραγωγη που ξεκινησε απο τις αρχες του μηνα στο Swindon ειναι face lift; Κι αν ναι, ποιες ειναι οι διαφορες.
Εχω παραγγειλει απο αρχες Μαρτιου το 1.8 5d sport Milano Red, το περιμεμνω ηδη 3,5 μηνες, μου εχουν πει για τελος Ιουλιου και ακομα δεν ξερουν αν θα ειναι face lift, τι διαφορες θα εχει, ποτε ακριβως θα έρθει. Ουτε κρατικο μυστικο να ηταν.
Αυτο που βασικα με ενδιαφερει ειναι να εχει θυρα USB. Εχω μερικες χιλιαδες τραγουδια και πολυ βαριεμαι το βαλε βγαλε το CD. Ενω με ενα φλασακι...

ΥΓ: Μηπως θα επρεπε να ειχα παραγγειλει με ηλιοροφη; Το σκεφτομαι τωρα τελευταια...[smilie=confuzzled.:[/quote]
η παραγωγη εχει σταματησει εδω και 3ή 4 μηνες και υπαρχουν πολλα στοκ τουτου
δεν νομιζω οτι παιζει face lift

·
Registered
77 Posts

ΥΓ: Μηπως θα επρεπε να ειχα παραγγειλει με ηλιοροφη; Το σκεφτομαι τωρα τελευταια...[smilie=confuzzled.:[/quote]
Ελα φιλε καλημερα..εγω πηρα πριν 3ισ βδομαδες το Ηondaki μου.
Μου ειχαν πει κατι γνωστοι απο αντιπροσωπια οτι τον αυγουστο το καραβι που θαρχοταν θα ηταν με το face lift!!!αποτι ειδα ενα σε μια αντιπροσ. αυτο ηταν το 1,4 5θιρο το μονο που ειχε ηταν οτι μπροστα η μασκα του δεξια κ αριστερα του σηματος Honda δεν ηταν με γυαλι αλλα με δυο μικρους αεραγωγους!!αλλο ενα εξωγκοματακι ειχε ας πουμε σαν ενα ψιλοφουσκωματακι πισο δεξια κατω απο το δεξι φλας καποιους αλλους χρωματισμους στο εσωτερικο(ταπετσαριες κτλ.)κ στο εξωτερικο καποια επιπλεον χρωματα(ακουσα οτι θα σταματισουν κ καποια απο τα υπαρχων)
αυτο ομως ηταν για τα Honda που θαρχοντουσαν αυγουστο γιαυτο δεν περιμενα κ εγω λογω τελη ταξινομησης...
βεβαια ακουστηκε παλι οτι θαρθουν κ καποια αλλα αυτοκινητα νωριτερα διοτι σε αλλες ευρωπαικες χωρες δεν πουλανε οσο τον τελυταιο καιρο Ελλαδα λογω μετρων...αυτα τα ολιγα
και παλι καλημερα....

·
Greek Subforum Moderator
13,268 Posts
Discussion Starter #12
όλα τα σιβικ που κατασκευάζονται από τον περασμένο Οκτώβριο είναι f/l. Απλά έκλεισε το εργοστάσιο λόγω κρίσης και άνοιξε πάλι πρόσφατα. Τώρα το αν ο Σ έχει ακόμα στοκ αυτό δεν το ξέρω. ΘΑ το καταλάβω βέβαια αν μου πείτε την τιμή. Οτιδήποτε κάτω από 21263 λογικά θα είναι προ fl

·
His Dudeness
6,125 Posts
'Ανοιξε πάλι το experimental! Γιουπιιι!

:D:grouphug:[smilie=cheeky-grin:[smilie=hellyeah.gi:[smilie=cool.gif]:-D[smilie=nod.gif][smilie=grinz.gif][smilie=upsidedown.:[smilie=hearts.gif][smilie=kiss.gif]:photo:[smilie=huggles.gif][smilie=princess_sp::five::love::lollypop::shakehands::handkiss::knuddel::welcome4::dancing::itsme::hatjump::congrats::thumbsup:

·
His Dudeness
6,125 Posts
:popcorn:;):popcorn2::cool:[smilie=666.gif][smilie=laff.gif][smilie=grinn.gif][smilie=happyspin.g:[smilie=superkewl.g:[smilie=cool_goatee:[smilie=coolup.gif]:cyclops::VroumVroum02::VTECSMILEY::cheers::hello::dito::proud::biggrin::top::laugh::pepsi::beer::dancing2::adore::party::star::2in1::rock::bandit::marchmellow::ciao:

·
Premium Member
682 Posts
Η συνέχεια της μεγάλης επιτυχίας.............Experimental Greek Forum II :grouphug:

·
Registered
2,785 Posts
Η συνέχεια της μεγάλης επιτυχίας.............Experimental Greek Forum II :grouphug:
μην το γρουσουζευεις διοτι παντωτε τα sequels ειναι πατατες εκτος απο λιγες εξαιρεσεις ας ελπισουμε οτι το experimental ii να ειναι μεγαλυτερο blockbuster:p

·
His Dudeness
6,125 Posts
Σωστος!

Σκεφτόμουν το "Unforgiven" από Metallica. Το πρώτο και το τρίτο, πολύ καλά. Το δεύτερο; Πατάτα!

·
Premium Member
802 Posts
Καλοσωριζω το νεο μας φορουμ και γω με την σειρα μου....
με ενα χαρουμενο γεγονος που θα μου συμβει σημερα.
ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ !!!!!!!!!!

·
Premium Member
1,843 Posts
ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ !!!!!!!!!!
ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

·
Uno Angelo 200 Demoni
3,740 Posts
ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ !!!!!!!!!!
Και εγώ χαρούμενος ήμουν το 1996...
Να ζήσετε και κάθε ευτυχία...;)

1 - 20 of 11601 Posts