2006+ Honda Civic Forum banner

1 - 20 of 23 Posts

·
P R E P A R E D
10,437 Posts
Discussion Starter #1
Ενα νημα που υπαρχει στο αγγλικο τμημα του φορουμ και καιρος ειναι να μπει και εδω...
Για ολους εμας που αγαπησαμε το σιβικ αλλα για διαφορους λογους το αλλαξαμε με ενα αλλο αυτοκινητο Χοντα ή μη....

Γιατι αν και αλλαξαμε αυτοκινητο,αρνουμαστε να αλλαξουμε παρεα.....

Μπορουμε να γραφουμε εδω λοιπον ολοι εμεις οι "αλλοθρησκοι" και να ανεβαζουμε φωτο για το νεο μας αμαξι ειτε το βλεπουμε σαν απλο μεταφορικο μεσο ειτε σαν το καμαρι μας...

·
Collateral M o d e r ator
4,210 Posts
Επιτέλους σπίτι για τη Saxαρα!!!!!

·
Premium Member
18,715 Posts
Χαχαχαχαχα
Ίσα ρε τρελοκομείο! !

·
Premium Member
954 Posts
Επιτέλους σπίτι για τη saxαρα!!!!!
Νομίζω πως το νήμα αναφέρεται ξεκάθαρα σε "άλλα αυτοκίνητα" και όχι σε οτιδήποτε έχει 4 ρόδες........

·
Premium Member
6,101 Posts
Νομίζω πως το νήμα αναφέρεται ξεκάθαρα σε "άλλα αυτοκίνητα" και όχι σε οτιδήποτε έχει 4 ρόδες........
Ωχ ωχ ωχ...:worms:

·
Uno Angelo 200 Demoni
3,740 Posts
Κυρ πιλότε, όπως σου λέει και ο άνωθεν νεανίας, για να χαρακτηριστεί κάτι σαν αυτοκίνητο πρέπει να έχει τα προβλεπόμενα καθίσματα κατ'ελάχιστον...:worms::worms::worms:

·
4,210 Posts
Το πάτε πολύ καλά!
Μαζί με τον αρχι-νεανία λοιπόν ετοιμαστήτε κ οι υπόλοιποι "αυτοκινητιστές" του thread για ένα all-motor τσαγάκι μη φάμε όλη μας τη βενζίνη στο σερβίρισμα.. :cool:

·
Premium Member
3,278 Posts
Το πάτε πολύ καλά!
Μαζί με τον αρχι-νεανία λοιπόν ετοιμαστήτε κ οι υπόλοιποι "αυτοκινητιστές" του thread για ένα all-motor τσαγάκι μη φάμε όλη μας τη βενζίνη στο σερβίρισμα.. :cool:
Σας ΤΡΕΧΩ.....:p:rolleyes::worms::worms::worms:

·
Premium Member
18,715 Posts
Χαχαχαχα
Έχω λιώσει!!!!!
Θα είμαι και εγώ εκεί.......

·
Greek Subforum Moderator
13,262 Posts
Παίδες επειδή έχω κάτι έξοδα τελευταία, μπορείτε να προκαλέσετε τον Κωνσταντίνο για να τον εκβιάζω μετά για αεροδικείο μια και έχω τα κονέ; :D:rolleyes::worms::p
Αν θέλετε πιέστε και τον tzo...έτσι δεν θα πηγαίνω για τα χιλιάρικα αλλά για τα εκατομμύρια που έλεγε και η διαφήμιση του λόττο παλιά!
Όχι θα σας αφήσω να αλωνίζετε τεντυμποϊδες, πειρατές των δρόμων! Όλα στον "θείο"!!!
Θα καρφώσω και στην τροχαία τον παλιογάτο γιατί πλέον τον πληρώνω τσάμπα! Δεν γράφει τίποτα για την skam publications ltd!:p

·
4,210 Posts
Beaute άνοιξης για το μικρό πιστόλι με γενικό καθάρισμα μέσα-έξω αλλά κ ειδικό πλύσιμο-κέρωμα ( ;; ) σε μοτέρ κ σασί! :D:D

Σα να λέμε: "Τα φλυτζάνια είναι πλυμένα, περάστε να σας σερβίρω..!" :D:cool::worms:

Attachments

·
Premium Member
954 Posts
Beaute άνοιξης για το μικρό πιστόλι με γενικό καθάρισμα μέσα-έξω αλλά κ ειδικό πλύσιμο-κέρωμα ( ;; ) σε μοτέρ κ σασί! :D:D

Σα να λέμε: "Τα φλυτζάνια είναι πλυμένα, περάστε να σας σερβίρω..!" :D:cool::worms:
Πρόσεξε γιατί θα κυκλοφορώ από βδομάδα στα πέριξ μην γίνει....νεροπίστολο το εν λόγω κατασκεύασμα ! :popcorn2:

·
4,210 Posts
Πρόσεξε γιατί θα κυκλοφορώ από βδομάδα στα πέριξ μην γίνει....νεροπίστολο το εν λόγω κατασκεύασμα ! :popcorn2:
Καλως τον τον πρώτο..!! Από ζάχαρη πώς το πίνετε;; :police: :D:D:D

·
Registered
58 Posts

Την παλεψε το μοτερ με το πλυσιμο?,πολλοι εριχναν οπως να ναι νερο κ οπου να ναι κ μετα ξερεις 3κυλινδρο κτλ.
Να το χαιρεσαι το σαξακι,ειχα κ εγω ενα 106 16v ωραιο παιχνιδιαρικο αλλα καμια επαφη με το Ep3 που πηρα μετα,το λεω γιατι κανουν το λαθος κ τα συγκρινουν.

·
4,210 Posts
Όταν το έπλενα μόνος 3κυλίνδριζε στάνταρ μέχρι να το φυσίξω καλά κ να στεγνώσει..
Τώρα το πήγα έξω κ τα είχε όλα καλυμένα με σακούλες κ tire up!
Τσακμάκι πήρε!

·
His Dudeness
6,125 Posts

...από τριγμούς πως πας; :popcorn2:

·
Uno Angelo 200 Demoni
3,740 Posts

:worms::worms::worms:
Κε πιλότα, μετά της αρνήσεως σας να κερασθείτε τέΐον προσφερόμενο παρά λαϊκοτάτου SUV, ουχί μόνον δεν ποιείτε την νῆσσαν όπως ορίζει ο ιερός κανόνας των οικιακών πτηνών (κότες, χήνες, πάπιες κλπ) αλλά προκαλείτε ποικιλοτρόπως. Εις τυχούσα έξοδον ημών προς την ένδοξην Μαγνησίαν να φυλάγεσθε....
Το SUV θα φέρει και αναρτημένο έμπροσθεν του οδηγού, πινακίδιον 'Μπαμπά μη τρέχεις' 5 επί 3 εκατοστομέτρων (το βάρος του οποίου εσείς αποφεύγετε μήπως το εκ Φραγκονίας χρέπιον σας αποδώσει εν εκατοστό του εκατοστού του δευτερολέπτου εγρηγορότερα), εικονισματίδιον του Οσίου Στυλιανού - προστάτου των οδοιπόρων καθώς και προφανώς μεγάλου μεγέθους ανάγλυφον απεικόνιση του Οσίου Μοδέστου, προστάτου των ΓΑΤΩΝ (μεγάλη η Χάρις του) ώστε να το αναγνωρίσετε.
:worms::worms:

·
4,210 Posts
Εσεις κυριε ακουγεστε λογιος...
Θα σας σερβιρω στο πορσελανινο σερβιτσιο, οχι σαν τους αλλους στον τσιγκο..!
:d:d

1 - 20 of 23 Posts