2006+ Honda Civic Forum banner

6461 - 6480 of 6770 Posts

·
Premium Member
2,389 Posts
Καλοκαιριάζει κ τα περιθώριά μου στη βεράντα στενεύουν επικίνδυνα οπότε αδειάζω κούτες πριν με βγάλει η σύζυγος στο δρόμο.. :serious:

Η ανάρτηση αγοράστηκε 1/10 με τότε τιμή 1600Ε και έχει κάνει αρκετά χλμ. Είναι πλήρως επισκευάσιμη όμως κ προσωπικά μετά από ολικό rebuilt της τάξεως των 200-300Ε την ξαναχάρηκα σαν καινούρια.
Στην παρούσα φάση δεν έχω την ευχέρια να ασχοληθώ όμως ξανά κ το αυτοκίνητο έχει πλέον άλλο προσανατολισμό οπότε μόνο χώρο μου πιάνουν.

Ρυθμίσιμη σε ύψος από την τοποθέτηση καθώς απαιτεί ανεβατόρι και επαναφορά (16 θέσεις) πολύ εύκολα με αλλενακι. Στην υψηλότερη θέση του σπιράλ, το αμάξι κάθεται περίπου 2 εκ χαμηλώτερα από το μαμά..

coilovers | www.kw-suspensions.gr

Θα χρειαστεί επισκευή.

Τιμή για το φόρουμ συμβολικά 100Ε. Αποστολή με μεταφορική παντού με έξοδα αγοραστή.

Μετά τις γιορτές θα ανεβεί στο car μάλλον στα διπλά..
εχεις π.μ.

·
Registered
11 Posts
ειναι καποιος που να γουσταρει ΠΑΟ-ΡΕΑΛ και τα δυο πρωτα ματσακια?
θα κατεβαινα με φιλο αλλα ακυρωσε χθες....

φυσικα τα πουλαω και δε τα χαριζω....

Σπυρος,6983504256

·
Registered
3 Posts
honda civic 2009 1.4 kivika

Παιδια ψαχνω μεταχειρσμενο δεξιο κελυφος καθρεφτη σε χρωμα μαυρο.. Πουλαει κανεις??

·
Registered
593 Posts
Παιδια ψαχνω μεταχειρσμενο δεξιο κελυφος καθρεφτη σε χρωμα μαυρο.. Πουλαει κανεις??
Εγώ ξεκινάω να πουλάω τα πάντα....

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

·
Registered
3 Posts
honda civic 2009 1.4 kivika

Παιδια ψαχνω αισθητηρες παρκαρισματος απο μαμα..Πουλαει κανεις???

·
Registered
519 Posts
Για οποιον ενδιαφερεται πωλειται κουκουλα γνησια honda type s ΜΠΛΕ με κοκκινο λογοτυπο Honda,καινουργια πολυ ποιοτικη στη θηκη της .

τιμη 100ευρω

Πληροφοριες inbox

·
Premium Member
3,356 Posts
Λοιπόν έχουμε και λέμε,17αρες Kosei (made in japan), βαμμένες πέρσι σε gunmetal χρώμα.Η μια έχει 1-2 σημαδακια μικρά από πεζοδρόμιο και λείπει επίσης το ένα κεντρικό καπάκι.Πολυ ελαφριές ζάντες κι επίσης πολύ γερές χωρίς στραβωματα.Μαζι δίνονται και μπουλόνια ατσάλινα της Epman (ιταλικά) που φαίνονται στις φωτό.

Τιμή :350€ View attachment 278457 View attachment 278465 View attachment 278473 View attachment 278481 View attachment 278489 View attachment 278497 View attachment 278505 View attachment 278513 View attachment 278521

Στάλθηκε από το TA-1033 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Στα 250€ οι ζάντες και στα 280 πακέτο με τα μπουλόνια.

Στάλθηκε από το TA-1033 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

·
Premium Member
826 Posts
Update με νέες τιμές...

* invidia catback --> 350€ (με ολοκαίνουργιο καζανάκι)
* Μαμά ζαντούλες FN1 ΜΑΥΡΕΣ 17x7J ET55 σε κατάσταση ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ με ελαστικά 225/45-17 με άφθονο πέλμα αλλά παλιά πολύ --> 250€
* Κομπλέ μετατροπή φρένα από τάπερ για FN1-FK2 (δίσκοι EBC, τακάκια YellowStuff, carriers, βίδες) Plug & Play με 4.000χλμ από ΟΛΙΚΟ rebuild (πιστόνια, τσιμούχες, ηλεκτροστατική) --> 350€
* Τακάκια Ferodo DS2500 για Clio RS3 - Megane RS2 με 800χλμ --> 90€

·
Registered
34 Posts
Καλησπέρα παιδιά ,
πριν 3 μέρες κάποιος έκανε όπισθεν έξω από το σπίτι μου και μου έκανε το μούτρο του civic μου , χάλια .
Ψάχνω την κεντρική γυάλινη μάσκα με το σήμα H , καθώς μου έκανε όλες τις βάσεις και το πίσω μέρος του κομμάτια .

Κάθε προσφορά , ευπρόσδεκτη .

Ευχαριστώ

·
Registered
288 Posts
Καλησπέρα παιδιά ,
πριν 3 μέρες κάποιος έκανε όπισθεν έξω από το σπίτι μου και μου έκανε το μούτρο του civic μου , χάλια .
Ψάχνω το κεντρικό φανάρι με το σήμα H , καθώς μου έκανε όλες τις βάσεις και το πίσω μέρος του κομμάτια .

Κάθε προσφορά , ευπρόσδεκτη .

Ευχαριστώ
Αν εννοείς τη γυάλινη μάσκα την έχω. Αν εννοείς φανάρι δυστυχώς όχι.

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

·
Registered
34 Posts
Αν εννοείς τη γυάλινη μάσκα την έχω. Αν εννοείς φανάρι δυστυχώς όχι.

Ναι , μιλάω για την γυάλινη μάσκα . Στείλε μου ένα pm , πόσο την δίνεις και αν είσαι Αθήνα .

Ευχαριστώ

·
Registered
288 Posts
Ναι , μιλάω για την γυάλινη μάσκα . Στείλε μου ένα pm , πόσο την δίνεις και αν είσαι Αθήνα .

Ευχαριστώ
Η μάσκα είναι κομπλέ κ δ έχει κάποιο σπάσιμο ή σημάδι. Αθήνα βρίσκομαι κ για να τη δεις κ να τη πάρεις αν θες. Τώρα τιμή επειδή δεν ξέρω που κυμαίνεται καινούργια κάνε μου μια πρόταση εσύ.
Δυστυχώς δ μπορώ να σου στείλω pm γιατί είσαι νέος χρήστης!

·
Registered
34 Posts
Η μάσκα είναι κομπλέ κ δ έχει κάποιο σπάσιμο ή σημάδι. Αθήνα βρίσκομαι κ για να τη δεις κ να τη πάρεις αν θες. Τώρα τιμή επειδή δεν ξέρω που κυμαίνεται καινούργια κάνε μου μια πρόταση εσύ.
Δυστυχώς δ μπορώ να σου στείλω pm γιατί είσαι νέος χρήστης!

Ε να κάνω άλλο ένα post , να μπορώ να στείλω και γω . :grin2:

·
Registered
1,310 Posts
Στην τιμη περιλαμβανεται και η fake προσοψη για προστασια, οχι ομως το πλαισιο που πουλιεται χωριστα

Στάλθηκε από το SM-J105F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
H οθονη και η fake προσοψη πουληθηκαν. Εμεινε το πλαισιο της connects2 με τα μπρατσα στα 40€

Στάλθηκε από το SM-J105F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

·
Registered
6 Posts
Καλημέρα σε όλους και καλή χρονιά. Δυστυχώς προσανατολιζομαι να πουλήσω το civic μου καθώς η γυναίκα λόγω άνεσης αρνείται πεισματικά να μπει μέσα. Είναι μοντέλο του 07 hatchback μαύρο με turbo επάνω από τον Νικ και θα ήθελα να μου πείτε ενδεικτικά μια τιμή που θα ήταν λογική για να το προωθήσω. Με κρύα καρδιά αλλά...

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Φιλέ μου καλησπέρα.!!ήθελα να σε ρωτήσω τα angeleyes ποιος σου τα έβαλε;;
Και κάτι ακόμα,αν θα το δώσεις τελικά η θα δώσεις κ.κάποια κομμάτια χώρια;

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

6461 - 6480 of 6770 Posts