2006+ Honda Civic Forum banner

6741 - 6760 of 6770 Posts

·
Registered
747 Posts
Ψάξε σε αξεσουάρ αυτοκινήτων για ανεμοθραύστες heko Πολωνικοί είναι άριστη ποιότητα, τους έχω 7 χρόνια, την περασμένη εβδομάδα πήρα τους δυο μπροστινούς γιατί μου κλέψανε τον έναν, είναι ετοιμοπαράδοτοι σε μια ημέρα τους είχα στην Πάτρα, έχουμε το ίδιο μοντέλο fk2.
Αρχικά ευχαριστώ για την απάντησή σου. Μπορείς να μου πεις σε τι τιμή τους βρήκες; Έψαξα και βρήκα σε ένα κατάστημα τους συγκεκριμένους. Αυτή τη στιγμή μαζί με τα μεταφορικά τους βρίσκω στα 48€ μόνο τους μπροστά.

·
Νίκος
2,767 Posts
Αρχικά ευχαριστώ για την απάντησή σου. Μπορείς να μου πεις σε τι τιμή τους βρήκες; Έψαξα και βρήκα σε ένα κατάστημα τους συγκεκριμένους. Αυτή τη στιγμή μαζί με τα μεταφορικά τους βρίσκω στα 48€ μόνο τους μπροστά.
Κι εγω 45€ πλήρωσα για τους δυο μπροστινούς μαζί με τα μεταφορικά.

·
A. Senna
8,028 Posts
Καποτε τους ειχαμε κάνει group buy, αν θυμάμαι καλά κοντα στα 30ε μας ειχε βγει

MakTheo

·
Honda DNA
1,712 Posts
Είναι τις connect2 παίζει άψογα .ας στείλει οποίος το χρειάζεται ,στα χρήματα δεν ξέρω θα τα βρούμε παντός .

Attachments

·
Registered
15 Posts
Ξανανεβάζω φωτογραφίες γιατί χάθηκαν + άλλο ένα λεβιέ:

δεδομένου ότι εδώ βρήκα υποστήριξη για αρκετά πράγματα αλλά και λύσεις, σκέφτηκα μήπως χρειάζεται κάποιος την παλιά μου μάσκα δωρεάν. Έίναι φθαρμένη και έχει κάποιες σπασμένες βάσεις αλλά μπορεί να χρησιμεύει σε κάποιον - δείτε τις φωτογραφίες και στείλτε μου μήνυμα.

Επίσης δίνω και ένα λεβιέ 6 ταχυτήτων με locknut αγορασμένο από ebay (δεν είναι αυθεντικό).

* είμαι Αθήνα, κέντρο.

email pindarosx παπάκι gmail τελεία com

·
Premium Member
66 Posts
Με ενδιαφέρει το λεβιέ Mister!
Αλλά δεν μπορώ να σου στείλω pm

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

·
Registered
15 Posts
...άκου, δεν είναι αυθεντικό, ε... Από ebay το έχω πάρει.

έκανα διόρθωση και πρόσθεσα και το email μου στο προηγούμενο post.

·
Registered
218 Posts
Να ενημερώσω πως η μάσκα έχει διαθέσιμες τις βάσεις γνήσιες στον Σ με 15-16€ και οι δυο. Αν κάποιος τη χρειάζεται

·
Premium Member
3,364 Posts
Πωλείται 4αδα ζάντες από honda accord σε πολύ καλή κατάσταση,με λίγα σημαδακια.Δομικα είναι άριστες.Επισης με κάποιο έξτρα κόστος δίνεται και μια ακόμα 4αδα γνησια κεντρικά καπάκια για καβατζα.

Τιμή ζαντών : 250€
Τιμή για καπάκια : 30€ View attachment 294834 View attachment 294836 View attachment 294838 View attachment 294840 View attachment 294842 View attachment 294844

Στάλθηκε από το ta-1033 μου χρησιμοποιώντας tapatalk
Πωληθηκαν!!

·
Registered
122 Posts
Προς ζήτηση φώτα πορείας!

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

·
Registered
10 Posts
καλημέρα,

γνωρίζει κανείς για καθρεφτες, εχω θέμα με την ανακλση, μαλλον μας τους εχουν χτυπησει καποιο βραδυ εξω. ο αριστερος δεν δουλευει σαν ανακληση καθόλου, ο δεξιός κανει ανακληση μεχρι τέλους και πρέπει να τον γυρίσω με το χέρι στην θέση του. τα τζαμακια γυρίζουν κανονικα και στους 2.

·
Premium Member
3,364 Posts
καλημέρα,

γνωρίζει κανείς για καθρεφτες, εχω θέμα με την ανακλση, μαλλον μας τους εχουν χτυπησει καποιο βραδυ εξω. ο αριστερος δεν δουλευει σαν ανακληση καθόλου, ο δεξιός κανει ανακληση μεχρι τέλους και πρέπει να τον γυρίσω με το χέρι στην θέση του. τα τζαμακια γυρίζουν κανονικα και στους 2.
Καλημέρα!Αν δεν σου έχουν κάνει ζημιά από χτύπημα τότε μάλλον είναι τα ρελεδακια ανάκλησης.Συνηθως την ακούει μια αντίσταση η οποία θέλει αλλαγμα.Αλλιως μπορείς να πάρεις ολόκληρο το ανταλλακτικό.

Στάλθηκε από το TA-1033 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

·
A. Senna
8,028 Posts
καλημέρα,

Γνωστό θεμα, το ειχα και εγω και τουλαχιστον αλλα 2 μέλη, ειχα βάλει καπου οδηγιες και φωτο αλλα τοτε και τα 2 μέλη δεν καταφεραν να προχωρησουν με την διαδικασια επισκευης, στον εναν το εφτιαξα οταν ειχαμε βρεθεί Αθηνα και ο αλλος μου ειχε στειλει τον καθρέπτη με κουριερ, τον έφτιαξα και τον ξαναέστειλα

MakTheo

·
A. Senna
8,028 Posts
Καλημέρα!Αν δεν σου έχουν κάνει ζημιά από χτύπημα τότε μάλλον είναι τα ρελεδακια ανάκλησης.Συνηθως την ακούει μια αντίσταση η οποία θέλει αλλαγμα.Αλλιως μπορείς να πάρεις ολόκληρο το ανταλλακτικό.

Στάλθηκε από το TA-1033 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Νομιζω δεν ειναι τα ρελε κατα τα οποια οταν έχουν θεμα δεν κλείνει εντελως, απο οτι καταλαβα το θέμα ειναι οτι ξεδιπλωνει περισσότερο απο όσο πρέπει ο καθρέπτης.

Edit
Τελικα διαβασα καλύτερα, ο ενας που δεν διπλώνει καθόλου οντως πρέπει να εχει θεμα το ρελε
MakTheo

·
Premium Member
9,142 Posts
οι καθρέπτες έχουν εσωτερικά ένα πλαστικό οδηγό και ένα πειράκι κάνει τέρμα εκεί, αν σπάσει αυτό ή αν χαλάσει η υποδοχή, δεν σταματάει ο καθρέπτης στο άνοιγμα με αποτέλεσμα να ανοίγει περισσότερο, μπορείς να τον σταματάς με το χέρι, αν είναι ο δικό σου (μέχρι να σταματήσει το μοτεράκι) αλλιώς θέλεις άλλο καθρέπτη...
αν βρω τις φωτό τις δικές μου που είχα βγάλει με την ότι κι ότι επισκευή που έκανα θα τις βάλω να δεις τι συμβαίνει εκεί...

·
Premium Member
9,142 Posts
έλα το βρήκα σελίδα 949 στα φάουλ και 950 ποστ 18978 και 18980 ...σπασμένο πλαστικός οδηγός, κόλλα διπλής και όσο αντέξει...στις πιο πίσω σελίδες έχει και βίντεο πως λύνεται ο καθρέπτης...προσοχή έχει μια περίεργη ασφάλεια για να λυθεί τελείως ο καθρέπτης, αν χαλάσει αυτή πας για καθρέπτη...

·
Registered
10 Posts
Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις, τα βρήκα και τα παρήγγειλα. Τα αλλαζω οαι στους δύο και ενημερώνω κι εδώ.

·
Registered
145 Posts
Είναι τις connect2 παίζει άψογα .ας στείλει οποίος το χρειάζεται ,στα χρήματα δεν ξέρω θα τα βρούμε παντός .
Με ενδιαφέρει. Να πάμε σε πμ?

6741 - 6760 of 6770 Posts