2006+ Honda Civic Forum banner
6,841 - 6,860 of 7,009 Posts
Πωλούνται ζάντες αλουμινίου 16" απο Honda 9G (κάνουν και για 8G) σε πολύ καλή κατάσταση με λάστιχα michelin primacy 4 (205/55/16)επίσης σε πολύ κατάσταση με περίπου 15.000 Km 250E.
Updated με φωτο
 

Attachments

Καλησπέρα και καλη χρονια.
Ψαχνω τα τοξα από το 3θυρο μπρος-πισω και τους μαρσπιεδες. Αν εχει καποιος ας μου πει.
Δεν με ενδιαφέρει το χρωμα τους. Απλα να ειναι σε καλη κατασταση.
Ευχαριστώ
 
Καλησπέρα και Καλή Χρονιά με Υγεία !!
Έχει κάποιος φίλος γνώμη/γνώση για τη συγκεκριμένη αγγελία ?
Ευχαριστώ.
 
Πωλείται στο κουτί της η γνωστή MeisterR
Είναι σε εξαιρετική κατάσταση και την δίνω μιας και αναβάθμισα σε KW Variant 2
Έχω κάνει 50.000km μαζί της και ουσιαστικά είναι σα καινούργια.
Τιμή 400€




View attachment 315287 View attachment 315288 View attachment 315289 View attachment 315290 View attachment 315291 View attachment 315292 View attachment 315293
Με ενδιαφέρουν για έναν φίλο. Σου έχω στέιλει και pm για να το κανονίσουμε. Ευχαριστώ.
 
Πωλούνται ζάντες από Type S 2010 με λίγα σημάδια -> 250€


Ελατήρια γνήσια από Type S 2010 -> 100€

Υπάρχουν επίσης διάφορα ανταλλακτικά από μοτέρ r18 όπως μπλοκ, στρόφαλος, εισαγωγή, πεταλούδα κλπ


Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Up

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Παιδιά ήρθε η ώρα για πώληση του αυτοκινήτου

Car.gr - Honda Civic '07 1.8 I-VTEC 140 HP 5D συμφρουμιτες θα γίνει φυσικά καλυτερη τιμή.

Όποιος γνωρίζει κάποιον που να θέλει το τίμιο αμαξάκι μας ας στείλει μήνυμα.

Γίνεται και καλύτερη τιμή εάν βγάλουμε μερικά έξτρα αλλά νομίζω ότι είναι καλύτερα όπως είναι.

Honda και το επόμενο αν όλα πάνε καλά.
 
Νέες τιμές - πρέπει να φύγουν!

Πωλούνται τα παρακάτω:

Xcarlink για honda civic. Για αναπαραγωγη mp3 στο εργοστασιακο ραδιο CD. Κατάσταση: ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ, δεν έχει εγκατασταθεί ποτέ αφού αγοράστηκε πηγή pioneer. Τιμή: 40 ευρώ Φωτο:
316732


KW2 ανάρτηση για honda civic 1.8. Κατάσταση: ΦΟΡΕΜΕΝΑ για 3.000 χλμ, (ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ!) παραμένουν για 2 χρόνια στην αποθήκη μου. Τιμή: 650 ευρώ Φωτο:
316733


Δερματινο boot για honda civic type R. Είναι το γνήσιο και όχι απομίμηση από ebay. Κατάσταση: ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ, δεν έχει εγκατασταθεί ποτέ. Τιμή: 25 ευρώ Φωτο:
316734


Διακοσμητικό τιμονιου για honda civic . Είναι το γνήσιο και όχι απομίμηση από ebay. Κατάσταση: ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ (σε σφραγισμένο σακουλάκι), δεν έχει εγκατασταθεί ποτέ. Τιμή: 40 ευρώ Φωτο:
316735

Για περισσότερα, στείλτε pm.

Τρόπος αποστολής:
1. χέρι με χέρι κατόπιν συνεννόησης σε κεντρικό χώρο Αθήνας, με μετρητά.
2. Αποστολή με ΕΛΤΑ συστημένο και πληρωμή paypal (+4%) ή κατάθεση σε λογαριασμό.

ευχαριστώ,
Γιώργος
 
Έχω προς πώληση δυο σετ ηχειων.Ενα διαιρουμενο σετ (Hertz midbass με tweeter Conchord) και ένα ομοαξονικο σετ Cadence.Ολα σε άριστη κατασταση σαν καινούρια.Το μόνο που θα χρειαστείτε θα είναι δαχτυλίδια για να βιδωσουν τα ηχεια στις πορτες.Επισης έχω κι έναν 2καναλο ενισχυτή Earthquake (2x110W rms) ο οποίος έχει και είσοδο high ώστε να μπορεί να συνδεθεί σε εργοστασιακή πηγη.Θα δωθεί ως δωρο 20m καλώδιο ηχείων,5μ καλώδιο remote,ακροδέκτες,ένα ζευγάρι καλώδιο rca Focal (3πλης θωράκισης) ντυμένο με κάλτσα καλωδιων,μια γείωση για τον κορμό της μηχανης.

Η τιμή για όλα είναι 160€.
Audio equipment Gadget Technology Camera accessory Cameras & optics
Automotive tire Camera accessory Font Gadget Rim
Audio equipment Automotive tire Gas Loudspeaker Automotive wheel system
Audio equipment Gadget Material property Circle Gas
Automotive tire Tire Wheel Automotive lighting Grille
Automotive tire Automotive lighting Automotive design Hood Car subwoofer
Automotive lighting Hood Headlamp Gas Cable
Rectangle Font Event Jewellery Electric blue
Wood Twig Natural material Metal Fashion accessory


Στάλθηκε από το Nokia 5.3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Attachments

  • Like
Reactions: Otto33
Πωλούνται τα παρακατω αξεσουαρ.Τάπα ψυγείου και λαδιού HKS γνήσιες Japan (όχι κινεζικές απομιμήσεις) 30€, αλουμινένια βάση στερέωσης μπαταριας μαύρη με λογότυπο "R" 10€, σήμα γριλιας Mugen δώρο, χούφτες ακύρωσης ζωνών ασφαλείας δώρο, καπάκια εμπρόσθιων φώτων καινούρια 20€.
Automotive exterior Gas Font Auto part Machine
Sleeve Font Technology Electric blue Label
Automotive lighting Motor vehicle Automotive tire Symbol Font
Wood Gas Circle Font Audio equipment
Rectangle Wood Font Gas Flooring
Wood Material property Composite material Cross Metal
Gas Auto part Font Transparency Automotive wheel system
Gas Font Auto part Automotive exterior Plastic


Στάλθηκε από το Nokia 5.3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Καλημερα στην ομαδα! Που μπορουμε να βρουμε φθηνη φιλτροχοανη και hydroshield?
Για μίλα με τον Παναγιώτη.
Μόλις ανέβασε το site του
www.powerfulid.gr
 
  • Like
Reactions: aggeloshonda
Παιδιά ήρθε η ώρα για πώληση του αυτοκινήτου

Car.gr - Honda Civic '07 1.8 I-VTEC 140 HP 5D συμφρουμιτες θα γίνει φυσικά καλυτερη τιμή.

Όποιος γνωρίζει κάποιον που να θέλει το τίμιο αμαξάκι μας ας στείλει μήνυμα.

Γίνεται και καλύτερη τιμή εάν βγάλουμε μερικά έξτρα αλλά νομίζω ότι είναι καλύτερα όπως είναι.

Honda και το επόμενο αν όλα πάνε καλά.
Up!!
 

πωλείται κάθισμα κόκκινο αυτοκινήτου Britax Romer Advansfix IIΙ Sict 9-36 σε άριστη κατάσταση. Στις φωτό έχει γίνει η μετατροπή σε 15-36 (2-3) . Μαζί φυσικά θα δοθούν και τα αρχικά ζωνάκια για μετατροπή σε 9-18 (1-2) .
Είναι από τα καλύτερα κι ασφαλέστερα της αγοράς.
 

πωλείται κάθισμα isofix cybex aura-fix ελάχιστα χρησιμοποιημένο (κόκκινο χρώμα). Αγορασμένο Τέλος Οκτωβρίου 2020.
Είναι για βάρος 9-36 kg (1-2-3), απο τα ασφαλέστερα της αγορας, απο 9-18 (1-2) με χρήση του προστατευτικού μαξιλαριού (περνάει η ζώνη από μπροστά) και μετα για 15-36 (2-3) με χρήση μόνο της ζώνης του αυτοκινήτου.
 
6,841 - 6,860 of 7,009 Posts
Top