2006+ Honda Civic Forum banner
6861 - 6880 of 6912 Posts

·
Registered
87 Posts
τα καθίσματα και το καρότσι πουλήθηκαν. επίσης πωλείται αυτό

είναι το maxi Cosi Axxisfix, διαθέτει isofix 3 θεσεων και θα δοθεί και το καλοακιρινό έξτρα κάλυμα. Επίσης πολύ ασφαλές και έχει τη δυνατότητα να γυρίζει προς το πλάι κατά το βάλε βγάλε του παιδιού. Προτείνεται και για νεογέννητα με χρήση ενός έξτρα μαξιλαριού (έτσι είχα τον 2ο γιο μου). Αυτό το έχω κάπου κι αν το βρω θα το βάλω μαζί χωρίς εξτρα κόστος, αλλιώς οποιοσδήποτε το αγοράζει εξτρα.

Τέλος υπενθυμίζω την πώληση του civic που οκ δεν θα την ήθελα αλλά φεύγουμε για εξωτερικό.

τιμή για το φόρουμ στα 7.000

·
Premium Member
3,470 Posts
Τα πράγματα ηχοσυστήματος πωλήθηκαν!!

Στάλθηκε από το Nokia 5.3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

• Like
Reactions: kostashcivic

·
Premium Member
230 Posts
Πωλούνται τα παρακάτω. Τα υπόλοιπα πωλήθηκαν !

KW2 ανάρτηση για honda civic 1.8
. Κατάσταση: ΦΟΡΕΜΕΝΑ για 3.000 χλμ, (ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ!) παραμένουν για 2 χρόνια στην αποθήκη μου. Τιμή: 650 ευρώ - ΣΥΖΗΤΗΣΙΜΗ Φωτο:

Δερματινο boot για honda civic type R. Είναι το γνήσιο και όχι απομίμηση από ebay. Κατάσταση: ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ, δεν έχει εγκατασταθεί ποτέ. Τιμή: 25 ευρώ Φωτο:

Για περισσότερα, στείλτε pm.

Τρόπος αποστολής:
1. χέρι με χέρι κατόπιν συνεννόησης σε κεντρικό χώρο Αθήνας, με μετρητά.
2. Αποστολή με ΕΛΤΑ συστημένο και πληρωμή paypal (+4%) ή κατάθεση σε λογαριασμό.

ευχαριστώ,
Γιώργος

Attachments

·
Premium Member
18,852 Posts
Γνωστός πουλάει Civic 5D 1.4 2007 περί τα 150000Κm, μαύρο.
Όποιος ενδιαφέρεται pm.

·
Premium Member
3,470 Posts
Έχει μείνει ένα ακόμα σετάκι ηχοσυστήματος για όποιον ενδιαφέρεται.Ενισχυτης δικαναλος δυνατός,ζευγάρι διαιρούμενα ηχεία με τα αντίστοιχα δαχτυλίδια ,ζευγάρι ομοαξονικα ηχεία,καλώδιο rca,ρεύματος,γείωσης,ηχείων και ακροδεκτες.Οτι χρειαζεται για την εγκατάσταση υπάρχει,μόνο η τοποθέτηση μένει.Τιμη και φωτογραφίες προσεχώς.

• Like
Reactions: kostashcivic

·
Premium Member
9,645 Posts
Για οποιον ενδιαφερεται..πωλουνται οι ζαντες μου..

·
Premium Member
223 Posts
ζευγάρι ελαστικών μότο. αποτελούν λάστιχα πρώτης τοποθέτησης σε nc750x του '21. αλλάχθηκαν κατά την παραλαβή της μότο καθώς ήθελα μαλακό λάστιχο λόγω καθημερινής κίνησης στην πόλη.

·
Premium Member
646 Posts
Πωλείται μπουφάν 3xl καινούργιου αφόρετος 50 ευρώ
316326

316327

316328

316329

·
Premium Member
3,470 Posts
Έχει μείνει ένα ακόμα σετάκι ηχοσυστήματος για όποιον ενδιαφέρεται.Ενισχυτης δικαναλος δυνατός,ζευγάρι διαιρούμενα ηχεία με τα αντίστοιχα δαχτυλίδια ,ζευγάρι ομοαξονικα ηχεία,καλώδιο rca,ρεύματος,γείωσης,ηχείων και ακροδεκτες.Οτι χρειαζεται για την εγκατάσταση υπάρχει,μόνο η τοποθέτηση μένει.Τιμη και φωτογραφίες προσεχώς.

Ο ενισχυτης,τα καλώδια και τα ομοαξονικα ηχεία πουλήθηκαν.Εχει μείνει ένα ζευγάρι διαιρούμενα ηχεια Signat για μπροστά μαζί με τα δαχτυλίδια για την τοποθέτηση.Ειναι σε άριστη κατάσταση.

Τιμή : 60€
Automotive tire Tread Car subwoofer Automotive design Audio equipment

·
Premium Member
3,470 Posts
Πωλούνται τα παρακατω αξεσουαρ.Τάπα ψυγείου και λαδιού HKS γνήσιες Japan (όχι κινεζικές απομιμήσεις) 30€, αλουμινένια βάση στερέωσης μπαταριας μαύρη με λογότυπο "R" 10€, σήμα γριλιας Mugen δώρο, χούφτες ακύρωσης ζωνών ασφαλείας δώρο, καπάκια εμπρόσθιων φώτων καινούρια 20€. View attachment 316861 View attachment 316862 View attachment 316863 View attachment 316864 View attachment 316865 View attachment 316866 View attachment 316867 View attachment 316868

Πωλήθηκαν

·
Premium Member
230 Posts
Πωλείται το αυτοκίνητο μου λόγω αναχώρησης στο εξωτερικό.

·
Registered
87 Posts
τα καθίσματα και το καρότσι πουλήθηκαν. επίσης πωλείται αυτό

είναι το maxi Cosi Axxisfix, διαθέτει isofix 3 θεσεων και θα δοθεί και το καλοακιρινό έξτρα κάλυμα. Επίσης
Τέλος υπενθυμίζω την πώληση του civic που οκ δεν θα την ήθελα αλλά φεύγουμε για εξωτερικό.

τιμή για το φόρουμ στα 7.000
Sold!

·
Registered
63 Posts
Καλημέρα σε όλους,

Προς πώληση οι εργοστασιακές ζάντες που είχε το αυτοκίνητο.

URL: Car.gr - Ζαντολάστιχα 17" Honda Civic MY15 Sport

Σας ευχαριστώ,
Ηλίας
Καλημερα ενδιαφερομαι αλλα μονο για ζαντες αν τα δινεις ξεχωριστα.

Στάλθηκε από το SM-A750FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

·
Registered
63 Posts
Πωλειται κοτσαδουρα απο Civic 2015 Fk με ολα τα παρελκομενα για τοποθετηση,τιμη συζητησιμη η μπορει να γινει ανταλλαγη με εργοστασιακες ζαντες 17αρες απο Civic FK sport,την οποια διαφορα την βρισκουμε,ευχαριστω.

·
Registered
91 Posts
Καλημερα ενδιαφερομαι αλλα μονο για ζαντες αν τα δινεις ξεχωριστα.

Σου έχω στείλει προσωπικό μήνυμα για τις λεπτομέρειες.

Οι ζάντες υπάρχουν ακόμη για όποιον ενδιαφέρεται.

URL: Car.gr - Ζαντολάστιχα 17" Honda Civic MY15 Sport

·
Registered
3 Posts
Πωλείται η εργοστασιακή πηγή σε άριστη εξωτερική και λειτουργική κατάσταση . Δώρο το yatour για αναπαραγωγή usb . Δεν πωλούνται ξεχωριστά . Τιμή 70€ .
Radio Musical instrument Communication Device Gadget Output device
Adapter Adapter Ac adapter Gadget Font

·
Registered
3 Posts
Πωλείται η εργοστασιακή πηγή σε άριστη εξωτερική και λειτουργική κατάσταση . Δώρο το yatour για αναπαραγωγή usb . Δεν πωλούνται ξεχωριστά . Τιμή 70€ . View attachment 319105 View attachment 319106
Χαίρετε.
Τα θέλω.
Πώς μπορούμε να το κάνουμε;
(μένω Θεσσαλονίκη)
Νεκτάριος

·
Registered
3 Posts
Η συναλλαγή εκτελείται για τον φίλο Νεκτάριο !!! Σας ευχαριστώ !!!

6861 - 6880 of 6912 Posts