2006+ Honda Civic Forum banner

1 - 20 of 5280 Posts

·
Collateral M o d e r ator
4,210 Posts
Εγώ τις έχω ανεβάσει στο profile μου σαν album..

·
Premium Member
18,693 Posts
Και οι δικές μου είναι στο album.
Επισκεφθείτε το!

·
Greek Subforum Moderator
13,248 Posts
Παιδιά εχουμε ανεβάσει τος φωτογραφίες από το αμάξι μας ο κάθενας στοα γγλικό κομμάτι.
Δεν καταλαβαίνω τι παραπάνω θα κερδίσουμε με το συγκεκριμένο θρετ εκτός και αν κάποιος έχει κάνει κάποια βελτίωση. Όμως τότε υπάρχει ειδικό θρετ να μας την δείξει. :confused:

·
Premium Member
1,908 Posts
α ρε Σπυρο παντα να καταστείλεις την ιδιωτική πρωτοβουλία!!! μηπως εισαι κουμουνιστής??? χεχεχεχεχεχε πλακα κανω

·
Greek Subforum Moderator
13,248 Posts
Μα είδες που μας οδήγησε η ανεξέλεγκτη ιδιωτική πρωτοβουλία; Σε τεράστια παγκόσμια οικονομική κρίση. Πάλι στον κρατικό παρεμβατισμό επιστρέφουμε...:)

·
Premium Member
1,843 Posts
Discussion Starter #10
Μα είδες που μας οδήγησε η ανεξέλεγκτη ιδιωτική πρωτοβουλία; Σε τεράστια παγκόσμια οικονομική κρίση. Πάλι στον κρατικό παρεμβατισμό επιστρέφουμε...:)

αμαν βρε σπυρο τοσο κακο ειναι να εχουμε εμεις οι ελληνες ενα thread με τις δικες μας φωτο ασχετε βελτειομενα ή οχι τα αμαξια μας.Συμφωνω οτι πολλοι τις εχουν βαλει στο αγγλικο κομματι αλλα εκει πρωτον υπαρχει χαος αφου εχουν βαλει παρα πολλα.Δευτερον αυτο ειναι ελληνικο εχει τα δικα μας συγκεντομενα.απο εκει και περα κανε οτι καταλαβαίνεις.

·
Collateral M o d e r ator
4,210 Posts
Παιδιά εχουμε ανεβάσει τος φωτογραφίες από το αμάξι μας ο κάθενας στοα γγλικό κομμάτι.
Δεν καταλαβαίνω τι παραπάνω θα κερδίσουμε με το συγκεκριμένο θρετ εκτός και αν κάποιος έχει κάνει κάποια βελτίωση. Όμως τότε υπάρχει ειδικό θρετ να μας την δείξει. :confused:
[smilie=thatworks.g: Παιδιά νομίζω ο Σπύρος έχει δίκιο.. Χάνεται η μπάλα γενικά με το να έχουμε δικό μας κομμάτι για τα πάντα.. Φιλοξενούμενοι είμαστε εξάλλου! Δεν πιστέυω ότι είναι κ τόσο δύσκολο να επισκεπτόμαστε το profile του καθενός για να δούμε τις φωτογραφίες του!

·
Premium Member
1,908 Posts
Κι όμως Σπυρο η Κουμουνιστική Ουτοπία δεν δουλεψεγια το προλεταριάτο και είχε ως αποτέλεσμα να επέλθει ο τραμπουκισμός που με την απλη συνουσία του πνευματος που παιζότανε πάνω στις πλάτες των δουλοπάρικων της κοινωνίας κατέληξε να είναι μόνο η αντίθετη όψη του ίδιου νομισματος!!! χεχεχεχε καλά πάω για προθυπουργός ...ψιφήστε με

·
Premium Member
5,574 Posts
τι έγραψε πάλι ο άνθρωπος...

·
Premium Member
9,595 Posts
Εγω πιστευω πως μια δυο φωτο το πολυ απο το καθε ενα μας δε θα ηταν ασχημο. Θα ειναι σαν ενα αλμπουμ.

·
Greek Subforum Moderator
13,248 Posts
σας θυμίζω τις βασικές αρχές του τόπικ όπως ορίστηκαν από τον δημιουργό του
This is an experimental Greek forum, where members may use the Greek language.

Please note:

• Only discuss issues that are exclusive to Greece. Any issues that may affect other Civic users should be posted in the main forum in English.
  • Normal forum rules apply.
  • This forum is being kindly moderated by skam.
  • Please use English in your thread titles.
Η βασική ιδέα ήταν να έχουμε εύκολη πρόσβαση στην τοπική πληροφορία και μόνο αυτό. Ήδη η άριστη παρουσία μας συνολικά έχει πλέον μετριάσει τους πολλούς ελέγχους και κάνουμε περισσότερα πράγματα. Όμως αυτό το θρετ τι πληροφορία μας προσφέρει; Ποια είναι η διαφορά του δικού μου "μαμα" πεντάθυρου με το δικό σου φίλε Σαράντο για να τις δημοσιοποιήσουμε; Ποιο το όφελος για τα παιδιά να τις δουν;
Μην με κάνετε να δείχνω αυστηρός ενώ απλά προσπαθώ να κρατήσω τις ισορροπίες. Πλέον οι περισσότεροι με γνωρίζετε και ξέρετε το σκεπτικό μου. Τόσο δύσκολο είναι να γίνει αυτό κατανοητό βρε παιδιά; Φιλικά και με διάθεση για διάλογο πάντοτε :)

·
Premium Member
9,595 Posts
ΟΚ Ας το σταματησουμε εδω παιδια. Σπυρο κοιτα αυτο που γραφουμε με το Μακη για usb

·
Premium Member
1,843 Posts
Discussion Starter #19
σας θυμίζω τις βασικές αρχές του τόπικ όπως ορίστηκαν από τον δημιουργό του
This is an experimental Greek forum, where members may use the Greek language.

Please note:

• Only discuss issues that are exclusive to Greece. Any issues that may affect other Civic users should be posted in the main forum in English.
  • Normal forum rules apply.
  • This forum is being kindly moderated by skam.
  • Please use English in your thread titles.
Η βασική ιδέα ήταν να έχουμε εύκολη πρόσβαση στην τοπική πληροφορία και μόνο αυτό. Ήδη η άριστη παρουσία μας συνολικά έχει πλέον μετριάσει τους πολλούς ελέγχους και κάνουμε περισσότερα πράγματα. Όμως αυτό το θρετ τι πληροφορία μας προσφέρει; Ποια είναι η διαφορά του δικού μου "μαμα" πεντάθυρου με το δικό σου φίλε Σαράντο για να τις δημοσιοποιήσουμε; Ποιο το όφελος για τα παιδιά να τις δουν;
Μην με κάνετε να δείχνω αυστηρός ενώ απλά προσπαθώ να κρατήσω τις ισορροπίες. Πλέον οι περισσότεροι με γνωρίζετε και ξέρετε το σκεπτικό μου. Τόσο δύσκολο είναι να γίνει αυτό κατανοητό βρε παιδιά; Φιλικά και με διάθεση για διάλογο πάντοτε :)
ναι βρε σπυρο αλλα τοσο κακο ειναι να εχουμε ενα ελληνικο αλμπουμ με τα αμαξακια μας και με συναντησης εδω στην ελλαδα.αν ειναι ρε φιλε τι να πω σβηστω να τελειωνει το θεμα εδω.Αλλα εγω προσωπικα την θεωρω παράλογη αντιδραση για ένα thread που απλα λειτουργει σαν ελληνικο photo album και δεν νομιζω κανένας αγγλος να τσατιστει ή να θέλει να παρέμβει στο ελληνικο φόρουμ για απλα ενα αλμπουμ.Αυτα ειχα να πω απο εκει και πέρα η απόφαση δικία σου και προς θεού δεν θέλω να νομίζεις εγω προσωπικα σε θεωρω κακό ή να φαινεσε κακός.

·
Registered
1,494 Posts
Μιας και δν υπαρχει thread νγια τις φωτο του civica μας ειπα να ανοιξω ενα ωστε να ανεβασουμε ολοι φωτο απο το αμαξι μας
Ξεκιναω με το δικό μου

Για την τελευταια φωτο με το pna δεν υπαρχει καπου πιο καλα να μπει ??

1 - 20 of 5280 Posts