2006+ Honda Civic Forum banner
1 - 20 of 29 Posts

· Premium Member
1,843 Posts
Το ζητήσατε ...νομίζω ότι πλέον είναι ώριμες οι συνθήκες να ανοίξει το συγκεκριμένο θέμα...
Φροντίστε μόνο να μην το μετανιώσουμε! Καλές ομαδικές αγορές λοιπόν! :grouphug:

:perfect10::perfect10::perfect10::perfect10::perfect10::perfect10::perfect10::perfect10::perfect10::perfect10:

· Premium Member
1,843 Posts
λοιπον παιδια για groupbuy του blitz!!!για οσους δεν γνωριζουν(αν και οι περισσοτεροι το ξερουν καθως καποια στιγμη λεγαμε να τα αγορασουμε παλι ομαδικα) ειναι το μηχανιματακι που ενισχυει το σημα του ηλεκτρογκαζου και σε μικροτερη διαδρομη του πεταλ δινει παραπανω γκαζι!!!αξιζει να σημειωθει οτι δεν εχει μονο μια στανταρ ρυθμιση αλλα 3 που καθε μια το ενισχυει διαφορετικα(απο μικροτερη αυξηση σε μεγαλυτερη)το οργανακι αυτο εχει οθονη που σου λεει ποιο προγραμμα εχεις επιλεξει καθως επισης λειτουργια on-off δηλαδη μπορεις να το ενεργοποιεις και να το απενεργοποιεις οποτε θελεις!!!
οριστε και λινκ για να το δειτε και να διαβασετε ακριβως τι κανει
Blitz UK: Products > Electronics > Throttle Controller
μεχρι στιγμης ειμαστε σιγουροι για αγορα
1)sarantoschios
2)alexps
3)bako73

φιλε bas θα μαθει ο αλεξης περισσοτερα για το αν κανει και θα μας πει αν ειναι για εσενα!!!
για οσους αλλους ενδιαφερονται το groupbuy θα κλεισει την πρωτη εβδομαδα του νοεμβρη οποτε οποιος θελει δηλωνει συμμετοχη η αγορα περιπου ειναι 300Ε

· Premium Member
1,843 Posts
pulley kit group buy

Κιτ 3 αλουμινενιων τροχαλιων για τον r18a2.
Ζυγιζουν ακριβως το μισο βαρος απ οτι οι μαμα τροχαλιες, ελαχιστοποιώντας τις απωλειες ισχυος, αυξανοντας τη δυναμη στους τροχους.
Τιμη : 250 ευρω / κιτ
Για να ισχυει το group buy πρεπει να συμμετασχουν τουλαχιστον 7 μελη.

Το ποσο θα κατατεθει απαραιτητως προκαταβολικα απ ολα τα μελη με τη συμπληρωση των συμμετοχων.
ενα κιτ για εμενα αλεξη!!!!!!:):)

· Premium Member
1,843 Posts
τι λετε βρε παιδια ειναι πολυ μικρο το ποσο για να μας κρατησει προμηθεια μετα τα 100 ευρω συναλαγης σου κραταει προμηθεια!!!!παρα πολλες φορες εχω κανει συναλαγες σε τετοια ποσα και ποτε δεν κραταει!!!!!!!!!!!!!

· Premium Member
1,843 Posts
Σαραντο το δικο σου σετ θελεις να στο στειλει ο Αγγλος κατευθειαν Χιο ή να του πω να το στειλει στον Αλεξη? (Μηπως εχει να σου στειλει και αλλα πραγματα..)
αφου με ξερεις τωρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εσυ τι νομιζεις οτι πρεπει να κανεις;)

· Premium Member
1,843 Posts
λοιπον παιδια πριν περιπου δυο μηνες ειχαμε πει για group buy της συσκευης για το ηλεκτογκαζο!!!!ειχαμε πει οτι θα κλεισει τις πρωτες μερες του Νοεμβρη!!!!
απο οτι θυμαμαι ημασταν εγω ο alexps και ο bako73 κανεις αλλος ενδιαφερεται?για τους ειδη ενδιαφερομενους θα προχωρησουμε στην αγορα τους?αλεξη μπορουμε να μαθουμε που περιπου ειναι η τιμη του blitz και του pivot?

· Premium Member
1,843 Posts
Πειτε μου ποσα θελετε και θα σας πω τιμουλα! Εμενα μη με υπολογιζετε, αυτο το διαστημα δεν περισσευουν χρηματα για τετοιες κινησεις...
ok αλεξη κανεις αλλος ενδιαφερεται?bako73

· Premium Member
1,843 Posts
Εψαξα απο εδω εψαξα απο εκει και βρηκα αυτο:

==auto jaw co.,ltd.. All==

και στην Ελλαδα...Περιπου 130 ευρω...
Απο tawian μου ειπε ο υπευθυνος και ειναι ολοιδιο με το Ιαπωνικο του Σαραντου...
Απλα, οταν τον ρωτησα για διαφορα στην ποιοτητα μου ειπε οτι δεν τιθεται θεμα...Το επιπλεον κοστος οφειλεται στα εργατικα...

Το παρηγγειλαν ηδη 20 μελη απο το rx8 φορουμ,ετσι μου ειπε, μπορουμε και να το διασταρωσουμε...

Παμε για group buy???
δεν ειναι ολοιδια το εχω δει απο κοντα το αλλο το εχει ενας φιλος!!!το εχω ποσταρει κιολας ποιοτηκα τα πλαστικα ειναι κατωτερης ποιοτητας καθως επισης και καποιες λειτουργειες πχ δεν δειχνει το ποσο % ειναι πατημενο το γκαζι!!!!ρωτησες αν κανει για τον δικο σου κινητηρα???

· Premium Member
1,843 Posts
Μου ειπε να του πω ενα κωδικο που γραφει πανω ενα κλιπσακι πισω απο το γκαζι, πανω στην φυσσα.
Τον ρωτησα αν χρειαζεται το μοντελο-κωδικος του κινητηρα και που ειπε οχι

Δηλαδη δεν ειναι οπως φαινεται στην φωτογραφια στο λινκ που ποσταρα??

Αυριο μου ειπε παραλαμβανει τα πρωτα απο Tawain
πηγαινε να τα δεις απο κοντα τα κουμπια ειναι διαφορετικα λαστιχενια και προς το γκρι-λευκο χρωμα!!!τουλαχιστον το shadow που ειδα εγω!!!ακομα και η οθονη σε σχεση με την δικια μου εχει χαμηλοτερη ευκρινεια και γενικα η ολη συσλευη κατωτερης ποιοτητας!!!τεσπα δες το εσυ και αναλογως παρτο η οχι απλα αν το παρεις προσεχε γιατι θα εχεις κινεζο στο ποδι σου!!!και να στο συνδεσει χωρις κοψε ραψε!!!δεν χρειαζεται θα πρεπει να εχει απο μονο του την σωστη πλεξουδα!!!!αλλιως παλι αποφυγε να το βαλεις με κοψε ραψε!!!!

· Premium Member
1,843 Posts
Κοιτα ειμαι Κρητη και δεν μπορω δυστυχως να το δω...
Ψαχνω πολυ καιρο και το δικο σου αλλα δεν το βρισκω πουθενα...
Το ξερω ειναι κινεζος!!!
Θα ψαξω αν ειναι παλι και για το δικο σου..
Και θα το σκεφτω μονο αν ειναι με την δικη του πλεξουδα!!!
Δεν μπορω να το βαλλω μονος μου??
Νομιζω οτι ειχα διαβασει οτι ειναι ευκολο...
και μονος σου μπορεις ευκολο ειναι!!!!το πολυ πολυ με περνεις τηλ και σου λεω τι να κανεις!!!!

· Premium Member
1,843 Posts
ο φίλος σου τι λέει? ειναι ικανοποιημένος απο τη λειτουργία του; Είχε κανενα πρόβλημα και πόσο καιρο το έχει;
ικανοποιημενος ειναι μεχρι στιγμης τιποτα το εχει ενα μηνα!!!!!

1 - 20 of 29 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.