2006+ Honda Civic Forum banner
1 - 20 of 185 Posts

· Premium Member
2,127 Posts
Καλη κινηση!!! Το χρειαζομασταν αυτο!!!!

P.S. Ειναι και ευκαιρια να κανουμε και το παρθενικο group buy του forum!!! χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!
Είμουν σίγουρος ότι θα απαντούσες από τους πρώτους....δεν σε είδα να προτήνεις κάτι όμως.....?Ωραία ιδέα αυτό εδώ που έκανες marcantony επείδη όμως είμαστε πολύ...καλό είναι όταν ξεκινάμε και προτίνουμε κάποια αγορά να ορίζουμε από την αρχή κάποιο περιθώριο σκέψης για τον άλλο έτσι ώστε μέχρι το τελευταίο λεπτό ορισμού να μπορεί να πάρει μία απόφαση αν θέλει να κάνει την αγορά...Και όχι να γεμίζουμε κάθε τόσο και λιγάκι το thread με του τύπου..."Εγώ θέλω","εγώ δε θέλω","είναι βλακεία", "είναι ωραίο"...κ.λ.π.!Αν δεν ξέρει τι είναι και τι κάνει να ρωτήσει μία φορά για να του-μας εξηγίσει και όταν θα έρθει η ώρα απλά να πει "ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ".Μπορεί να έγινα κουραστικός...αλλά καλό είναι να το οργανόσουμε από την αρχή έτσι!Πιστά και ευλαβικά....:woman:!!!
Ξεκινάω λοιπόν εγώ με μία πρόταση!Φανάρια από το typer τα πίσω (και τα 5).Το μόνο που μπορώ να πω για εδώ ακόμα χωρίς σιγουριά είναι ότι περιμένω κάποια καλά τηλέφωνα....για να μας φαίρουν απ' έξω...αν αποτύχει θα προσπαθήσει να κάνει συμφονία με Σαρακάκη...φεριπήν "Θέλω 10 πεντάδες φανάρια...Πόσο μου τα δίνεις...." Που αυτό όταν έρθει η ώρα μπορούμε να το κάνουμε και μόνοι μας....και ίσως να το καταφέρουμε ακόμα ποιο φτηνά!Το θέμα φανάρια το αναλαμβάνω προσωπικά και θα σας ενημερώσω πολύ σύντομα!Αγαπητάμου 5θ,3θ S ακόμα και R(για ανταλλακτικό) ξεκινήστε να το σκέφτεσται και θα είμαι πάλι κοντά σας για το τι κατάφερα....!!!

· Premium Member
2,127 Posts
Group buy ανεμοθραύστες

Pablo Garcia - 5d μονο μπροστα
Alexps - 3d
Maktheo - 3d
spirosmil - 5d μονο μπροστα
antio - 3d
civicnick -3d
mkhcts -3d
Tenshi - 3d
SteliosK - 5d μόνο μπροστά

Πόσο θα πάει περίπου γιατί βλέπω οτι ναι μεν γύρω στα 26€ αλλά έχει σχεδόν άλλα 15€ για αποστολή!
Pablo Garcia - 5d μονο μπροστα
Alexps - 3d
Maktheo - 3d
spirosmil - 5d μονο μπροστα
antio - 3d
civicnick -3d
mkhcts -3d
Tenshi - 3d
SteliosK - 5d μόνο μπροστά
panpapgtr - 3d

· Premium Member
2,127 Posts
Ναι ρε περιμενω τελικη τιμη για τα παραπανω σετ, σας ενημερωνω και Κυριακη θα ολοκληρωσω την παραγγελια (μηπως εχουμε κανεναν τελευταιο) και ξεκιναμε την διαδικασια
Μάκη τα λεφτά πως πότε θα στα περάσουμε.....???:rolleyes:

· Premium Member
2,127 Posts
spirosmil: 1 σετ
panosm: 1 σετ
maktheo69: 1 σετ
nickval: 1 σετ
mkhcts: 1 σετ
aggeloshonda: 1 σετ
dibouras: 1 σετ
tenshi: 1 σετ
fanis7: 1σετ
type-r '07 1 σετ
cyro 1 σετ
lefteris:1 σετ
firefighter5278 1 σετ
panpapgtr: 1 σετ
Μπαίνω και σε αυτό δε το είχα δει.....;)

· Premium Member
2,127 Posts
SUMMIT GROUP BUY

Panosm : 2 κατω
alexps : full kit
sarantoschios: 2 κατω
Tenshi:2 μπροστινές
coyote80: full kit
Bako73: 1 πισω
Civicnick : full kit
TypeR-07 : μπροστα πανω + πισω

Να το κλεισω να παρουμε τιμες??
για τι τιμή περίπου μιλάμε στο full kit...???

· Premium Member
2,127 Posts
Ελαβα σημερα την τελικη προσφορα για τους ανεμοθραυστες.

28,50 Ε το καθε σετ μας αφηνει μαζι με τα μεταφορικα απο Αγγλια για εδω (εμενα), πιστευω οτι ειναι πολυ καλη τιμη!
Θα χρειαστει ομως 1Ε επιπλεον απο τον καθενα σας για να πληρωσω τα μεταφορικα για τα 2-3 πακετα απο εδω για Αθηνα, Θεσσαλονικη κτλ. Αυτος δεν στελνει απ'αυθειας σε διευθυνσεις που θα του οπως την αλλη φορα με τους υαλοκαθαστηρες. Συμφωνειτε?

Συνολο 29,50Ε λοιπον.
Εγώ μέσα!!!!
Στήλε μου λογαριασμό και πες μου πότε....

· Premium Member
2,127 Posts
Πρωτα ο Θεος Πασχα θα ειμαι Καλαμακι(πριν την Ωραια Ελενη).
Αν εχουν ερθει μεχρι τοτε και θες τα παιρνω εγω και συναντιομαστε για καφεδακι και να στα δωσω
πάρε και τους δικούς μου τότε και θα έρθω να μου τις δώσεις.....:p:p:p

· Premium Member
2,127 Posts
Για ανεμοθραυστες δεν μεινανε πολλοι ακομα, 2-3 ατομα
θα ανεβασω λιστα συντομα..
Μάκη καλησπέρα!Τα λεφτά στα έβαλα σήμερα το πρωί!Απλά τώρα μπόρεσα να σε ενημερώσω!!!Ενημερωτικά πόσο καιρό θα κάνουν από τη μέρα που θα παραγγήλεις???

· Premium Member
2,127 Posts
ΑΠΟΡΙΑ.....!!!!

Να πω μία απορία???
Άμα μαζευτούμε ορισμένα άτομα και διαλέξουμε κάποιο από τα σχέδια του Μιχάλη και τα εκτυπώσουμε από εδώ θα υπάρχει κάποιο πρόβλημα???Προσωπικά μου άρεσαν πολύ τα σχέδια του Μιχάλη και θα ήθελα ένα από αυτά στο αμάξι μου!Οι υπόλοιποι....???

· Premium Member
2,127 Posts
Όχι φίλε ήταν για ανεμοθραύστες αλλά το τρένο έφυγε... Για αυτοκόλλητα και εγώ ενδιαφέρομαι αλλά δεν είδα ακόμη φως.
Κάτι έγραψα λίγο παραπάνω.....Τι λες γι αυτό το φως???Λες να μας τυφλώσει....????:p:p:p

· Premium Member
2,127 Posts
:rolleyes::rolleyes::rolleyes: Σορυ!!!!Για αυτο ελεγα :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Για τα αυτοκολλητα λεμε ετσι??
Ρε παιδια σορυ αλλα εχω χαθει τελευταια, πολλες υποχρεωσεις...:sad:
Παιζει να βρω και εγω για να τα παραγγειλω??
Αχ, πανατα καθυστερημενος!!!:rolleyes:
Εγώ ε'ιπα μία ιδέα επειδή έχει μείνει πίσω αρκετό καιρό....Κάτσε να δούμε τι θα πει το πλήθος και προχοράμε άμα είναι!Μέσα στη βδομάδα θα περάσω και από ένα μαγαζί ενημερωτικά να ξέρω για τιμές αν τα φτιάξουμε εμείς, γιατί έτσι όπως το βλέπω αυτούσια θα το πάμε.....:popcorn2:

· Premium Member
2,127 Posts
Αυτοκόλλητο με logo του civinfo ξεχάστε το γιατί είναι κατοχυρωμένο.
Τι ενοάς ζουζούνι???:p

· Premium Member
2,127 Posts
Το λογότυπο είναι καταχωρημένο και οποιαδήποτε αναπαραγωγή χωρίς την συγκατάθεση του ποτσυ θα δημιουργήσει πρόβλημα.
Καλύτερα να μην τους μπούμε στο μάτι, ειδικά τώρα που έχει πει ΟΚ στο να μας βγάλει αυτοκόλλητα. ;)
Το αν αργούμε είναι δικό μας πρόβλημα.
Χμμμμ!!!Το μάθαμεεε και αυτό!!!
Το αναπαυώμαστε και περιμένουμε να ενεργοποιηθεί το πρόβλημα μας!!!χαχαχαχαχα!!!!!!!

· Premium Member
2,127 Posts
Hρθαν οι ανεμοθραυστες, παραλαμβανω σημερα!

:worms::worms::worms: Αυριο τους παω στο παζαρι για πουλημα... :worms::worms::worms:
Πες μου που θα έχεις παρκαρισμένο το DATSUNI.......:p:p:p

· Premium Member
2,127 Posts
Ανεμοθραύστες πότε παραλαμβάνουμε παλουκάρια.....????
Υαλοκαθαριστήρες ντε ρωτάω ακόμα μιας και πήγε λίγο πίσω...

· Premium Member
2,127 Posts
ΑΠΟΡΙΑ.....!!!!

Ανεμοθραύστες πότε παραλαμβάνουμε παλουκάρια.....????:p

· Premium Member
2,127 Posts
Πρεπει να ειναι ηδη Αθηνα, εχει ενημερωθει ο Πανος ..

Antio σε εσενα τους στελνω την Δευτερα..
Γιουπι γιούπι!!!!!
Μπράβω ρε Θοδωρή!!!
Σ' ευχαριστούμε για την αγορά και αποστολή!!!
Πανούληηηηηη.......που κρύβεσαι αγορίνα μου????:p:p:p

· Premium Member
2,127 Posts
[smilie=smack.gif]
;)
ααααααααααχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!:p:p:p
Έχω πλακωθεί στο γέλιο.....
Σόρυ Θοδωράκο.....:facepalm:

· Premium Member
2,127 Posts
Επί τη ευκαιρία, γιατί δεν οργανώνουμε ένα group buy για radar detector που να δουλεύει εις Ευρώπας?
Να βάλω προδιαγραφές?
1. Να εντοπίζει τα ελληνικά radar
2. Να είναι μικρό σε μέγεθος ώστε να περνάει απαρατήρητο
3. Αν είναι δυνατόν να είναι wireless
4. Αν είναι δυνατόν να έχει το σύστημα που όταν σταματάς να κινείσαι, σταματάει να σκούζει...

Πιστεύω ότι είναι από τα αντικείμενα που θα βγάλουν τα λεφτά τους ΑΜΕΣΑ.
Δείτε τι γράφει ο spyrosmil, δείτε τα οικονομικά προβλήματα και το ότι τα στουμφάκια θα γίνουν μηχανισμός εισπράξεων - ίσως και άθελα τους...
ΔΕΝ λέω να τρέχετε όμως :rolleyes:, απλά είναι αμαρτία το 300άρι για +5 χλμ από το όριο...
350 ευρά και 6 μήνες αφαίρεση.....:p;)
Και γω μέσα.......:popcorn2:

1 - 20 of 185 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.