2006+ Honda Civic Forum banner
1 - 20 of 349 Posts

· Greek Subforum Moderator
13,296 Posts
Το θέμα θα κλειδωθεί διότι ο δημιουργός του δεν διάβασε τους κανόνες του φόρουμ!
Η ανάγκη δημιουργίας θέματος group buy ή όχι -προσωπικά θα την ενθαρρύνω μόλις συζητηθεί- οφείλει να γίνει αρχικά θέμα συζήτησης των μελών και στη συνέχεια να το αποφασίσουμε ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ και μόνο έτσι!
Αν δεν το τηρήσουμε αυτό ο καθένας θ' ανοίγει ότι θέμα γουστάρει όποτε θέλει και μετά εγώ ως κακός mod χωροφύλακας θα πρέπει να είμαι εκεί να μαζεύω τα ασυμμάζευτα και να γίνομαι κάτι που απεχθάνομαι... :(
Λυπάμαι που αναγκάζομαι να κάνω κάτι τέτοιο και να δυσαρεστήσω κάποια από τα μέλη όμως οφείλουμε να συνεχίσουμε να διατηρούμε την οργάνωση και ορθή λειτουργία του υποφόρουμ στα πρότυπα του μητρικού Αγγλικού.
Αν θέλετε να το συζητήσουμε αυτό θα γίνει στο random chat! Μέχρι τότε το θέμα θα κλείσει.

13,296 Posts
Το ζητήσατε ...νομίζω ότι πλέον είναι ώριμες οι συνθήκες να ανοίξει το συγκεκριμένο θέμα...
Φροντίστε μόνο να μην το μετανιώσουμε! Καλές ομαδικές αγορές λοιπόν! :grouphug:

13,296 Posts
εγώ λέω να πάρουμε υαλοκαθαριστήρες που μας γδέρνει ο Σ! Ϊσως αξίζει να το κάνουμε αν σκεφτείτε τι μας χρεώνουν εδώ! Ο αλέξανδρος τι λέει; Πόσο μπορεί να μας τους φέρει;

13,296 Posts
παίδες κοιτάξτε πόσο σας χρέωσε τελευταία φορά στο σέρβις τους υαλοκαθαριστήρες ο Σ για να συγκρίνουμε τόσο με τιμή από τον Αλέξη όσο και με απευθείας αγορά από Αγγλία. Οι τιμές στο δικό μου αντιπρόσωπο ήταν πέρυσι 24,8+21,38=46,18 +19%= 55 ευρώ στρογγυλά! Πλέον θα έχουν 60€+ με τις αυξήσεις του Σάρα. Ψάξτε το όσοι μπορείτε να δούμε τι θα κάνουμε!

13,296 Posts
Δημήτρη μιλάω για ολόκληρο το μακτρο

13,296 Posts
ακριβώς αυτό εννοώ...2 σετ!

13,296 Posts
...δεν σου δίνουμε τεχνικέ υπεύθυνε του Δήμου...:p
Με την συμμετοχή που βλέπω θα έχουμε σίγουρα καλύτερη τιμή! Αρκεί να έχει στοκ ο τύπος και να "καθαρίσει" ο Μάκης

13,296 Posts
;););););):):):):)

Επειδή εγώ θα φύγω σήμερα και θα λείψω για 10 μέρες θα συνενοηθώ με τον "Επικεφαλή" και "Εκδότη" αν προχωρήσει η παραγγελία και μπορεί να παραλάβει αυτός το δικό μου σέτ και να το πάρω εγώ μετά από αυτόν (σε περίπτωση που θα έρθουν μέσα στις επόμενες μέρες).
Δεν υπάρχει πρόβλημα Παναγιώτη!

13,296 Posts
εγώ με τον pansta θα κάνουμε κοινή παραγγελία οπότε υπολογισε με για 3 σετακια

13,296 Posts
Νομίζω είναι καλά Μάκη...μετά κανονίζουμε χρήματα και αποστολή!

13,296 Posts
Μάκη μέχρι την Δευτέρα θα σου έχω στείλει τα δικά μου γιατί μου είναι δύσκολο να φύγω πρωί από την δουλειά...Θα προσπαθήσω να στα στείλω με e-banking μέσω του γαμπρού μου διότι είμαι ασχετος με διαδικτυακές-πόσο μάλλον με τραπεζικές διαδικτυακές συναλλαγές

13,296 Posts
Μακη το πρωί έδωσα εντολή σε φίλο που δουλεύει στην Εθνική να τα βάλει στο λογαριασμό σου...75 για 3 τεμαχια! Μόνο επιβεβαίωσε μέχρι το μεσημέρι ότι μπήκαν και πες μου!

13,296 Posts
Μάκη ο λογαριασμός τραπέζης που έβαλες είναι λάθος... δημοσιευσε αμεσα τον σωστό.
Οποιος έχει το τηλέφωνο του Μάκη ας τον ενημερώσει για να μην γίνει λάθος!

13,296 Posts
Περίεργο...κάνε σε παρακαλώ επανέλεγχο κοιτώντας το βιβλιάριο καταθέσεων σου...αν υπάρχει πρόβλημα θα στα στειλω με ταχυδρομικη επιταγή ή με κάποιον άλλο τρόπο που θα μου υποδειξεις!

13,296 Posts
παίδες είπα να το ξανακοιτάξει...όλα τα κουλά σε μένα τυχαίνουνε:confused:

13,296 Posts
Μάκη στα έστειλα σήμερα! 3 τεμαχια 75 € στον λογαριασμό εθνικής. Επιβεβαίωσε μόνο! Ευχαριστώ!

13,296 Posts
ο Μάκης κάνει την αρχή...θα παραγγέλνουμε κατά καιρούς και άλλα αναλώσιμα εφόσον στον Σ θεωρούν ότι είμαστε πρόβατα! Πρόκειται για μία απο τις σημαντικότερες δραστηριότητες που θα γίνονται για τα μέλη! Η μεγάλη συμμετοχή αυτόματα συνεπάγεται και την ενεργοποίηση μελλοντικων grοup buys αναλωσίμων και οχι μόνο!

13,296 Posts
τα γνήσια πατάκια της χόντα εδώ κάνουν 60-70 ευρώ! Πόσο μας τα φέρνει ο Άγγλος Μάκη; Κάνε μια κρούση!

13,296 Posts
ας ανεβάσει κάποιος τους κωδικούς και τους συνδυασμούς (black-ivory) για να δούμε τις επιλογές μας και μετά το συζητάμε!

13,296 Posts
ναι...παίδες αν είναι όπως τα λέτε έχουμε 3 εκδόσεις ποιοτικών εργοστασιακών που γράφουν σιβικ και τα απλά! Κωδικούς έχουμε;

1 - 20 of 349 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.