2006+ Honda Civic Forum banner
10701 - 10720 of 10721 Posts

·
Premium Member
3,534 Posts
Η παραγγελία έγινε.Θα πάω το απόγευμα να δώσω προκαταβολή και θα ενημερώσω για το πότε θα παραλάβουμε.Λογικα δεν θα αργήσουν πάνω από 1-2 εργάσιμες.

Στάλθηκε από το SM-J600FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

·
A. Senna
8,144 Posts
Πως θες τις πληρωμες; καταθεση/PayPal;

MakTheo

·
Premium Member
3,534 Posts
Καλυτερα καταθεση. Μαλλον Δευτερα απογευμα θα παραλαβω.

• Like
Reactions: ngt and panosm

·
Premium Member
18,915 Posts
Ευχαριστούμε Νίκο!!

·
Registered
8 Posts
Παιδιά καλησπέρα μπορώ να μπώ και εγώ για το κλαπέτο του κλιματισμού, μόνο χειροκίνητα μου γίνεται η εναλλαγή πλέον

·
Premium Member
3,534 Posts
Η παραγγελία έγινε.Θα στείλω ένα mail στην εταιρεία,άλλα δεν εγγυώμαι τίποτα.

·
Registered
8 Posts
Η παραγγελία έγινε.Θα στείλω ένα mail στην εταιρεία,άλλα δεν εγγυώμαι τίποτα.

Ευχαριστώ αγορίνα, αν γίνει δεκτό πες μου και τρόπο πληρωμής, Αθήνα ειμαι

·
Premium Member
3,534 Posts
Καλησπέρα σε όλους.Ελπιζω να μην ταλαιπωρηθηκατε με την κακοκαιρία. Τα εχω παραλάβει τα αξονακια. Θα στείλω πμ σε όλους με το ΙΒΑΝ του λογαριασμου μου για την μεταφορά των χρημάτων. Για τα παιδιά που είναι Αττική θα ακολουθήσει συνεννόηση για παραλαβή.Για τα παιδιά από την επαρχία θα προσπαθήσω να βρω ένα κενό πρωινό από τη δουλειά για να κάνω την αποστολή.

·
Premium Member
3,534 Posts
Επίσης αν υπάρχει κάποιος που θέλει αξονακι και δεν πρόλαβε να μπει στη λίστα,έχω κάνει κουμάντο και πήρα μερικά παραπάνω.Ας μου στείλει πμ οποίος θέλει.

·
Premium Member
18,915 Posts
Παρέλαβα σήμερα!
Ευχαριστώ Νίκο!
Άψογη διοργάνωση.
Το υλικό καλύτερο απ΄ ότι περίμενα.
Wood Wall Font Metal Automotive exterior

Rectangle Font Close-up Jewellery Metal

Door Household hardware Wood Font Fixture

Wood Door Material property Font Fixture

·
Premium Member
3,534 Posts
Οσοι απο Αθηνα δεν εχουν επικοινωνησει μαζι μου,ας το κανουν με ενα pm για να κανονισουμε χρονο και τοπο παραδοσης να φευγουν σιγα σιγα.

·
Registered
1,010 Posts

·
Premium Member
9,439 Posts
Νικόλα, δεν έχω λόγια, σ ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου, για την παραγγελία, επικοινωνία και όλα αυτά που χρειάστηκαν για να έχω στα χέρια μου 2 από τα αξονάκια αυτά...χαλάλι σου τα 70€...:p

• Haha
Reactions: KonstantinosM

·
Registered
1,010 Posts
Χωρατατζής ο Κωστής.Τι έγινε το εγκατέστηκε κανένας;Όντως πρεπει να βγει τεμπελης και το μεσαιο κομματι ταμπλω ή μονο τα σημεία που έχει πει ο @nestou . Faults

·
Νίκος
civic 2007 1.8 fk2
3,213 Posts
Το έχω γράψει καμιά δεκαριά φορές οτι δεν χρειάζεται να βγει η κεντρική κονσόλα, τραβήξτε και ξεκουμπώστε τα κλίπς απο το μαξιλαράκι στο πλάϊ και θα απελευθερώσει το εμπρόσθιο πλαστικό κομμάτι το γράφω οχι επειδή το άκουσα ή μου είπανε οτι έτσι γίνεται αλλά γιατί το έχω κάνει με τα χέρια μου, όποιος φοβάται μην σπάσει κανένα κλίπς ας βγάλει όλη την κονσόλα.

·
Registered
1,010 Posts
Σκοπιμα το ξαναγραφω.Οταν χαλασει εννοειται οτι και εγω το ιδιο θα κανω.Τωρα αν παει κανεις με παγωνια και τραβαει μαξιλαρακια και οτιδηποτε αλλο ενδεχεται να σπασουν κλιπς Νικο πρεπει να τα λεμε και αυτα.Για μενα πρεπει με ενα σεσουαρ μαλλιων να ζεστανει λιγο αυτη την περιοχη.Οταν θα το ξαναεγκαταστησει καποιος μπορει να βαλει λιγο γρασο λιθιου στα κλιπς,το ιδιο δηλαδη που θα βαλει και στο μοχλο + γραναζακια.

Ολα αυτα τα λεω γιατι προσφατα αλλαξα και τις δυο ασφαλειες στους καθρεπτες γιατι ηταν αργοι στο μαζεμα.Χωρις σεσουαρ θα εκανα ζημια στα πλαστικα καπακια.

·
Νίκος
civic 2007 1.8 fk2
3,213 Posts
Οτι υπάρχει κίνδυνος να σπάσει κάποιο κλίπς είναι δεδομένο, έχουν περάσει αρκετά χρόνια και τα πλαστικά δεν είναι στα καλυτερά τους, γράσο βάζω και εγώ πάντα στο ξανά κούμπωμα αλλά στο πρώτο ξεκούμπωμα πάντα ελοχεύει ο κίνδυνος να σπάσει κάποιο. Βεβαίως να πούμε οτι πρέπει να έχεις και κανα εργαλείο για να ασχοληθείς οχι με κατσαβίδια κ.τ.λ, πλαστικές σπάτουλες, λοστάρι για κλίπς είναι εκ των ων ουκ άνευ.

• Love
Reactions: KonstantinosM
10701 - 10720 of 10721 Posts