2006+ Honda Civic Forum banner
1 - 20 of 210 Posts

· Premium Member
2,194 Posts
εμεις επειδη μενουμε κοντα ο Αλεξ και ο Πετρος κανονιζουμε για Παγκρατι,Καισαριανη.Εκει τριγυρω.Αλλα το βλεπουμε αυτο.Ας πουν και τα παιδια αν μπορουν και φυσικα και οποιος αλλος θελει και το κανονιζουμε.
καλό ακούγεται. επειδή όμως δεν ξέρω ακόμα το προγραμμά μου για το Σάββατο, κανονίστε και αν μπορώ θα παρεβρεθώ!!! :d

· Premium Member
2,194 Posts
καλημέρα σε όλους. μόλις σήμερα κατάφερα να ξαναμπώ στο forum. Καλή η συνάντηση και εις ανώτερα!! . Να ευχαριστήσω όλους όσους ανέβασαν φωτογραφίες. Λέω απο τώρα καλό Πάσχα, γιατί παίζουν και διακοπές.

· Premium Member
2,194 Posts
ειμαι και γω εδω :p
σεφ 9 οκ για σημερα
παιζει ναρθω. (εκτος αν ως συνηθως κατι γινει.... :( ) . μπροστα απο olympico ειναι η ... μάζωξη ???

· Premium Member
2,194 Posts
Στο παρκινγκ το μικρο εξωτερικα μπροστα...οχι στο παρκινγκ διπλα απο την ολυμπικο!!!θα μας δεις με το που μπαινεις στο ΣΕΦ φατσα καρτα...δεν πας προς τις καφετεριες!!!
οκ, αλλα επειδή ειμαι και λίγο ... γκαβός :rolleyes: να σηκώσετε και καμιά ... παντιέρα!! :police::eek:

· Premium Member
2,194 Posts
Ίδιο σημείο, απλά ανακαινισμένο.
Μόλις είδα οτι παίζεται ... meating!!! ;) .Αυτόν τον .. παράδεισο δεν το ξέρω, καθότι δεν έχω ξαναέρθει. Μήπω κανένας καλός .. συμφορουμίτης! μπορεί να μου στείλει μια διεύθυνση, ώστε να την βάλω στο GPS????? (αν και δεν είναι σίγουρο οτι θα έρθω, λόγω... κοφτη...)
Thanks

· Premium Member
2,194 Posts
Το Σάββατο 19/9 το Hellenic Honda Club (www.hondaclub.gr αν θεωρηθεί διαφήμιση να σβηστεί) διοργανώνει την 1η επίσημη συνάντηση για τη Σεζόν 2009-2010!

Ώρα συνάντησης 6 το απόγευμα στο ΣΕΦ. Στο πάρκινγ απέναντι από το olympico. Θα υπάρξει φωτογράφιση και ύστερα καφεδάκι σε παρεΐστικο κλήμα.
Σας περιμένουμε όλους!
ωρα δεν έχει ??? (για να δουμε αμα εχουμε χρονο...) . το site τους μου βγάζει καποια λάθη, οπότε δεν μπορώ να δω

· Premium Member
2,194 Posts
Ρε ανωμαλιάρηδες σημερα ειναι παγκοσμια ημέρα χορτοφαγίας και εμεις θα πάμε για κοψίδια?????χαχαχαχαχα!!! Εγω θα πάρω φρικασέ για να μην νιώθω 100% τύψεις!χαχαχαχα
Το αρνάκι τρώει μόνο χορταρακια, αρα ειμαστε καλυμένοι!! :confused:

· Premium Member
2,194 Posts
Δυστυχώς δεν μπορώ σήμερα.. :( Σας αποστέλλω όμως .. αγωνιστικούς χαιρετισμούς !!:grouphug:

· Premium Member
2,194 Posts
Λοιπόν, παρακολουθώ το θέμα, αλλά λόγω υποχρέωσης , δεν θα μπορέσω να έρθω. (δυστυχώς η .. υποχρέωση δεν αναβλήθηκε). Εύχομαι να περάσετε καλά, και θα τα πούμε από κοντά κάποια άλλη φορά:grouphug:

· Premium Member
2,194 Posts
Θα ερθω και εγω την Πεμπτη...
Νασσο ελα σιγουρα για να σου δωσω και τους καθαριστηρες!
Επισης πιλοτε εσυ θα παρεις τουλαχιστον ενα βολαν μαζι σου!
αμα δεν τύχει κανένα έκτακτο στη δουλειά, μάλλον θα προλάβω κατά τις 8 - 8:30. Alex, πρέπει να έχεις και κάτι υαλοκαθαρισήρες δικούς μου, από το προηγούμενο .. αρχαίο group by, eh??. Θα τους έχεις μαζί??

· Premium Member
2,194 Posts
Στο γνωστο μέρος στο πάρκινγκ πριν το Ολύμπικο με το που κατεβαίνουμε από την γέφυρα από το ποτάμι.
αντε να δω πως θα το βρω πάλι... :worms:

· Premium Member
2,194 Posts
ρε παιδια σαν συγκεντρωση βρικολακων ειναι αυτες οι φωτογραφιες με κομη δρακουλα τον μητσο
Ηπιαμε το αίμα της ... σερβιτόρας! :worms:

· Premium Member
2,194 Posts
Προτεινω την αλλη εβδομαδα να κανουμε μια συναντηση. Θα ειναι η τελευταια μου σαν πολιτης μιας και μπαινω φανταρος, οποτε θα ηθελα να αποχαιρετιστουμε!! Για καφε ετσι, οχι για φαι γιατι κανω διαιτα!:worms:
Αντε νεοπς !!! Πάντως για να μην μπαίνουμε πάλι σε ατέρμονες συζητήσεις, βάλε από μόνος σου 1 ή 2 ημερομινίες-μέρη-ώρες, γιατι απο οτι βλέπω, αλλιώς χλωμοί είμαστε... :worms:

· Premium Member
2,194 Posts
Να πω ... αγωνιστικούς χαιρετισμούς σε όλους οσους θα παρεβρεθούν (και ειδικά στον ... ψάρακα!! :worms:), καθότι λόγω υποχρεώσεων δεν θα μπορέσω.

· Premium Member
2,194 Posts
Πέμπτη ή Παρασκευη βραδυ στο Verde, Παπαγου?
:perfect10:
παρασκευή καλύτερα, γιατι αύτιο έχω meeting και δεν ξέρω πότε θα τελειώσει

1 - 20 of 210 Posts