2006+ Honda Civic Forum banner

25041 - 25060 of 25494 Posts

·
Registered
279 Posts
Εάν έχει υπ όψιν κάποιος , να πουλιέται καθαρό civic 1600 χρονολογίας 2003-2005 , ας ειδοποιησει.

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

·
A. Senna
8,048 Posts
Τα Renault τα συμπαθούσα ανεκαθεν, το δε sport τμημα ακομα περισσότερο..

MakTheo

·
Premium Member
18,715 Posts
Πολύχρονοι οι εορτάζοντες για εχτές!

·
Registered
65 Posts
Παιδιά κάτι δυσάρεστο,δεν ξέρω αν το ξέρετε ή αν έχει ειπωθεί πάλι εδώ,εγώ το έμαθα σήμερα,πέθανε ο Πουπάκης το Πάσχα από καρδιά...

·
Registered
650 Posts
Παιδιά κάτι δυσάρεστο,δεν ξέρω αν το ξέρετε ή αν έχει ειπωθεί πάλι εδώ,εγώ το έμαθα σήμερα,πέθανε ο Πουπάκης το Πάσχα από καρδιά...
Εγω το γνωριζω και οσοι τον εχουν fb ασε χαμος...ουρανοκατεβατο κριμα!

·
Premium Member
18,715 Posts
Κρίμα.

Το μαγαζί τώρα ποιός το δουλεύει;
Γιατί τα είχανε "σπάσει" με το Δρόσο.

·
Registered
65 Posts
Κρίμα.

Το μαγαζί τώρα ποιός το δουλεύει;
Γιατί τα είχανε "σπάσει" με το Δρόσο.
Κανένας δεν το δουλεύει.Ο υπάλληλος που ήταν με τον Πουπάκη είναι εκεί και απλά ενημερώνει για την καταστάση τους πελάτες όπως έκανε και με μένα.Μου είπε όμως ότι θα το αναλάβει σύντομα ένα παιδί που δούλευε πιο παλιά μαζί με τον Πουπάκη αλλά το πότε δεν το ξέρω.

·
Registered
1,384 Posts
CRX φοβερό αυτοκίνητο, το 1991 ο αδερφός μου είχε πάρει ένα ίδιο σε λευκο με 125 άλογα όχι τα 150, ήταν ετη φωτός από όλα τα αλλα και το κυριότερο ήθελε μόνο βενζίνη και λαδια τίποτα αλλο

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

·
SY8CPC
742 Posts
Καλημέρα!
Μου είπε μάστορας που τσέκαρε τα ψαλίδια μου ότι μόνο το αριστερό θέλει άλλαγμα, στο δεξί θα χρειαστώ μια φούσκα για το μπαλάκι.
πουλάνε και φούσκα ξεχωριστά; δεν πάει όλο το σετ (μπαλάκι - ψαλίδι) μαζί;

Επίσης μου είπε ότι θα χρειαστώ και φούσκες για τα ακρόμπαρα...
Υπάρχουν αυτά σαν μεμονωμένα ανταλλακτικά; Πως να τα ψάξω;

·
Premium Member
18,715 Posts
Παναγιώτη, τα φουσκάκια πάνε ξεχωριστά. Κωδικούς δυστυχώς δεν έχω.

·
Premium Member
9,217 Posts
παίδες, έχουμε κανέναν γνωστό να ασχολείται με βλάβες-επισκευές υ/π???
ο υπολογιστής μου παλιός, με vista, στα οποία έχω βάλει 7αρια, ξαφνικά άρχισε να μου κάνει συνέχεια επανεκκινήσεις, προσπάθησα με τις ελάχιστες γνώσεις που έχω μήπως βρω άκρη (Πανούλη ευχαριστώ) αλλά δεν...
τον πήγα στην δουλειά μου και οι "μάστορες" εκεί μου είπαν ότι είναι μητρική πιθανότατα, οπότε πάμε για πέταμα...
θα ήθελα όμως και μια δεύτερη γνώμη (όπως γίνεται με τους γιατρούς ένα πράμα), οπότε αν γνωρίζει κανένας κανα μαστόρι να ασχοληθεί, ευπρόσδεκτος...

·
SY8CPC
742 Posts
Παναγιώτη, τα φουσκάκια πάνε ξεχωριστά. Κωδικούς δυστυχώς δεν έχω.
Παναγιώτη, με τον όρο "φουσκάκια" μιλάς για αυτά που μπαίνουν στα ακρόμπαρα έτσι;
Για τα ψαλίδια ισχύει ότι δεν υπάρχει φούσκα ή κάνω λάθος;

·
Νίκος
2,875 Posts
Καλημέρα!
Μου είπε μάστορας που τσέκαρε τα ψαλίδια μου ότι μόνο το αριστερό θέλει άλλαγμα, στο δεξί θα χρειαστώ μια φούσκα για το μπαλάκι.
πουλάνε και φούσκα ξεχωριστά; δεν πάει όλο το σετ (μπαλάκι - ψαλίδι) μαζί;

Επίσης μου είπε ότι θα χρειαστώ και φούσκες για τα ακρόμπαρα...
Υπάρχουν αυτά σαν μεμονωμένα ανταλλακτικά; Πως να τα ψάξω;
Ναι Παναγιώτη οι φούσκες υπάρχουν μόνες τους σαν ξεχωριστό ανταλλακτικό:
φούσκα για το μπαλάκι των ψαλιδιών κωδικός: 51225-sl5-003 γύρω στα 20€
φούσκα για το ακρόμπαρο κωδικός: 52362-s30-003 γύρω στα 13€
οι παραπάνω κωδικοί είναι για fk2 1.8.

·
Supporter
1,672 Posts
ο υπολογιστής μου παλιός, με vista, στα οποία έχω βάλει 7αρια, ξαφνικά άρχισε να μου κάνει συνέχεια επανεκκινήσεις, προσπάθησα με τις ελάχιστες γνώσεις που έχω μήπως βρω άκρη (Πανούλη ευχαριστώ) αλλά δεν...
τον πήγα στην δουλειά μου και οι "μάστορες" εκεί μου είπαν ότι είναι μητρική πιθανότατα, οπότε πάμε για πέταμα...
θα ήθελα όμως και μια δεύτερη γνώμη (όπως γίνεται με τους γιατρούς ένα πράμα), οπότε αν γνωρίζει κανένας κανα μαστόρι να ασχοληθεί, ευπρόσδεκτος...
Οι επαννεκιννησεις γινονται ενω εισαι μεσα στα windows η οταν ξεκιναει το μηχανημα και δεν μπαινει καθόλου??
πιθανον να ζεσταινεται ο επεξεργαστης και να σβηνει ο υπολογιστης. καθαρισε τα ολα μηπως εχουν βουλωσει απο σκονες, και βαλε καινουρια θερμοαγωγιμη παστα στον επεξεργαστη. επισης δες αν σου δουλευει η ψυκτρα!
η άλλη περίπτωση είναι να δοκιμάσεις άλλο τροφοδοτικό.

για αρχη όμως δες αν ειναι επιλεγμενη αυτη η επιλογη και απενεργοποιησε την

https://support.microsoft.com/en-us/help/2621246/how-to-resolve-automatic-restarts-problem-when-windows-7-experiences-a

διαφορετικα δοκίμασε startup repair.

σορρυ αλλα στην πληροφορικη τα περισσοτερα προβληματα τα λυνει με ατοπο απαγωγη και εκτελωντας εργασιες βημα βημα.

·
Registered
279 Posts
Σπουδάζω πληροφορική , εάν μπορώ να σε βοηθήσω.
Αρχικά είναι σταθερός ή φορητός ;
Έχει καθαριστεί εσωτερικά πρόσφατα όπως και να έχει γίνει αλλαγή της πάστας του επεξεργαστή;
Επιπλέον βάλε hdsentinel ώστε να δεις την υγεία του σκληρού δίσκου -ων που έχεις.
Τέλος έκανε πρόσφατα μήπως κάποιο update - ενημέρωση ή έχεις βάλει κάποιο πρόγραμμα;

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

25041 - 25060 of 25494 Posts