2006+ Honda Civic Forum banner

25381 - 25400 of 25437 Posts

·
Premium Member
1,523 Posts
Οι παλαιοι θα πρεπει να στειλουν στον τουρμποσκουλικα...ενα ντενεκε με λαδι ,μελι ,χυλοπιτες....και οτι αλλο εχετε ευχαριστηση.....ετσι για τον βαρη χειμωνα...χαχαχαχα

·
Premium Member
18,691 Posts
Δεν είναι κακή ιδέα!
Χαχαχαχχαχα

·
A. Senna
8,045 Posts
Κυριακή 02 Φεβρουαρίου θα γίνει Honda trackday στην πίστα των Σερρών.
Μέχρι στιγμής είναι περι της 30 συμμετοχές.
Εγω εχω δηλώση συμμετοχή και θα μαι εκεί.
Όποιος θέλει μπορει να έρθει είτε για καφε είτε ακόμη και να μπει!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Σημερα βρέθηκα και εγω Σερρες για βολτα.. Βρεθηκαμε με JohnnyR, ειδα το νεο εργαλειο του όπως επισης και το types του Λευτερη που γαζωνε στην πίστα.. Λευτέρη χάρηκα που σε γνωρισα και απο κοντά.

.

MakTheo

·
Registered
35 Posts
Καλησπέρα ,
θα μπορούσε να προτείνει κάποιος αξιόπιστο συνεργείο που έχει δοκιμάσει σε περιοχή κατά σειρά προτίμησης :
Καλλιθέα , Νέα σμύρνη , Πειραιάς , Σαλαμίνα .
Μέχρι τώρα πήγαινα Γκιουλπαλόγλου αλλά θα προτιμούσα περιοχές που ανέφερα παραπάνω .
Σας ευχαριστώ

·
Νίκος
2,842 Posts
Καλησπέρα παιδιά

Καιρός να επικαιροποιήσουμε την λίστα των μελών μας για την έκπτωση στον Σαρ.

Παρακαλώ στείλτε μου σε pm VIN, πλήρες ονοματεπώνυμο και τηλέφωνο επικοινωνίας για να ενημερώσω την λίστα.

Οι παλαιοί δεν χρειάζεται να στείλετε κάτι εκτός και αν υπάρχει κάποια αλλαγή, όπως πχ αν κάποιος έχει αλλάξει αυτοκίνητο οπότε να μου στείλει το νέο VIN.
Παναγιώτη θα έλεγα να κάνεις μια νύξη για όλους εμάς στην επαρχία που δεν έχουμε Σαρακάκη παρ' ολα αυτά οι κατά τόπους αντιπροσωπείες και συνεργεία αγοράζουν ανταλλακτικά απο τον Σαρακάκη οπότε μια επιπλέον έκπτωση θα είναι κίνητρο για αγορά γνήσιων ανταλλακτικών, να μην αναφέρω δώρα κ.τ.λ ρίξτε μια ματιά τι δώρα προσφέρουν οι αντιπροσωπείες στην κοπή της πίτας σκόντα κλάμπ Πελοποννήσου και σκόντα κλαμπ Ελλάδος για να καταλάβετε τι λέω.

·
Νίκος
2,842 Posts
Τα δώρα που γράφω παραπάνω θα τα βρείτε στο facebook.

·
Registered
188 Posts
Σημερα βρέθηκα και εγω Σερρες για βολτα.. Βρεθηκαμε με JohnnyR, ειδα το νεο εργαλειο του όπως επισης και το types του Λευτερη που γαζωνε στην πίστα.. Λευτέρη χάρηκα που σε γνωρισα και απο κοντά.

.

MakTheo
Και εγω Χάρηκα πάρα πολυ!!
Νομίζω φαινόταν
Ευχαριστώ για τα καλά λόγια αλλά ότι και να πούμε πρέπει να το ζήσεις απο κοντά.
Το αμάξι έβγαλε 50 δυνατούς γύρους

Στο τέλος μπήκε και το οδήγησε και ο JohnnyR και δίδαξε!

Του το πα και εκει η ζωη ειναι μικρη για να μη χαιρομαστε τετοια...Μεσα Anytime !!!

Εδω υλικό

·
Premium Member
18,691 Posts
Παναγιώτη θα έλεγα να κάνεις μια νύξη για όλους εμάς στην επαρχία που δεν έχουμε Σαρακάκη παρ' ολα αυτά οι κατά τόπους αντιπροσωπείες και συνεργεία αγοράζουν ανταλλακτικά απο τον Σαρακάκη οπότε μια επιπλέον έκπτωση θα είναι κίνητρο για αγορά γνήσιων ανταλλακτικών, να μην αναφέρω δώρα κ.τ.λ ρίξτε μια ματιά τι δώρα προσφέρουν οι αντιπροσωπείες στην κοπή της πίτας σκόντα κλάμπ Πελοποννήσου και σκόντα κλαμπ Ελλάδος για να καταλάβετε τι λέω.
Νίκο το έχω συζητήσει, δεν κάνουν παραπάνω έκπτωση.
Σε ειδικές περιπτώσεις, όπως group buy το βλέπουμε κατά περίπτωση.
Επίσης είχαμε πει για τα εξουσιοδοτημένα, αλλά για ευνόητους λόγους δεν μπορούν να πιέσουν για εκπτώσεις.

·
Registered
1,356 Posts
Ανακληση Civic- Crv- Hrv

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

·
Premium Member
257 Posts
Ξέρεις τι γίνεται; Είστε μετρημενοι στα δακτυλα του ενος χεριου οι ιδιοκτήτες και γι' αυτό δεν κάναμε νεο θέμα μεχρι τώρα. Είσαι όμως τόσο ενθουσιασμένος με την αγορά σου που για χαρη σου θα κάνουμε νέο θεμα. Ξεκίνησε το λοιπόν μόνος σου και προτρέπω όλους τους άλλους ιδιοκτήτες δέκατης γενιας να γράψουν και εκείνοι τις εντυπώσεις τους για τα δικά τους αυτοκίνητα.
Μπορεί να περάσανε 5 μήνες, αλλά κάλιο αργά παρά ποτέ! Άνοιξα επιτέλους νέο thread σχετικό με εντυπώσεις του Civic δέκατης γενιάς.

·
Registered
281 Posts
Χαίρεται κύριοι,

Μια φορά κι έναν καιρό υπήρχε κάποιος που ασχολούταν με μαϊμού GP Kit για FN2.
Μπορεί να τον χρειαστώ, μιας και σκύλος φρόντισε να χρειαστεί άλλαγμα το μαμά.

·
SY8CPC
742 Posts
Online πίνακας με συγκριτικό λαδιών κινητήρα:

Διαθέσιμο από εδώ:

·
Premium Member
9,211 Posts

·
Νίκος
2,842 Posts
Καλή αποκριά και καλή σαρακοστή σε όλους, με υγεία πάνω απ' όλα.

·
Premium Member
18,691 Posts
Καλημέρα και καλά κούλουμα!

·
Registered
1,356 Posts
Καλημέρα, σήμερα πρωϊ πηγα ελτα να στείλω συστημένο την Αγγλια ένα προϊόν βάρους 95γρ. Από 5.15€ που ήταν πλήρωσα 11€. Όπως καταλάβατε έχουν ανέβει τα τέλη, πρέπει να ανέβηκαν και τα εγχώρια τέλη γιατί άκουσα έναν που ήθελε να στείλει γράμμα εντός χώρας, από 0.90 πλήρωσε 2€.

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

·
A. Senna
8,045 Posts
Ε αφου πηραν πίσω την χρεωση που θελαν να βαλουν ακομα και στα δέματα αξίας κάτω των 22ε μετά το κραξιμο που φαγανε, απο καπου πρεπει να βγάλουν τα σπασμενα για να επιβιωσουν ως χρεοκοπημενοι..

MakTheo

25381 - 25400 of 25437 Posts