2006+ Honda Civic Forum banner

101 - 120 of 25451 Posts

·
アレックス
11,177 Posts
Μόνο εκεί θα ξημερωβραδιάζεται, μην περιμένετε να παίξει μπάλα....
ΑΝ έρθει, γιατί ο Τσάκας με τις δηλώσεις που κάνει (εκ του ασφαλούς, αφού δεν επαγγέλλεται τίποτα στον βαζελο) σας εκθέτει...

ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!!! μαζέψτε τον!!!!

''απείλησε πως θα πάρει την ομάδα και θα φύγει (!) από το «Γ. Καραϊσκάκης» στο ντέρμπι του ερχόμενου Σαββάτου (19/11) αν υπάρξει ανάλογη διαιτησία με την περυσινή του κ. Καλόπουλου.''

Μια πρόβλεψη για το ντέρμπι;

«Στο 65' 0-2».

Και μετά το 65';

«1-3 χαλαρά»...

Εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε....
Τωρα γραφεις σαν γραφικος γαυρος πονηρο...

·
A. Senna
8,045 Posts
για 30 μύρια θα παίρναμε καλύτερο παίκτη από αυτόν. Βέβαια κάτσε να τον πάρει πρώτα διότι έχουμε χορτάσει λόγια με τον Τσάκα και τον πρίγκηπα! ΜΑς έχουν πάρει στο ψιλό τόσο καιρό!

Ακουγεται βεβαια οτι ολο αυτο το θεμα με τον πριγκιπα ηταν μια προπαγανδα για να σταφει το βλεμμα εκει και οχι στο κακο ξεκινημα και στο βατερλω στην Ευρωπη.. επισης οτι ισως μετα και απο ενα καλο αποτελεσμα τωρα στο ντερμπυ θα "απομακρυνθει"

·
Registered
2,053 Posts
...άσχετων συνέχεια...best song/best video I loved it...

και τώρα ερώτηση, έχει κανένας χιονολάστιχα με ζάντες για πούλημα (ή να χαρίζει δεν έχω πρόβλημα) και ακόμα μια η σχάρα οροφής πόσο έχει, μπορούμε να βάλουμε φαντάζομαι χωρίς πρόβλημα έτσι?

·
Premium Member
841 Posts
Λειπει μια κατηγορια για Games παντως :rolleyes:
Να λεμε απο που τα κατεβαζ εεε αγοραζουμε ενννοω!

·
Premium Member
9,212 Posts
προς τους φίλους δημ. υπάλληλους....
έχω και διαβάζω το ενιαίο...
με 2 λόγια υ.ε.780 ....δε +1.10...τε +1.33....πε +1.40....
δηλ 780- 858-1037-1092....νεοι και ΜΙΚΤΑ!!!!!
βαθμοί...ΣΤ αυτό που έχω γράψει Ε+10% Δ+15% Γ+15% .....
οι υπάλληλοι που υπηρετούν τώρα στο δημόσιο αν έχουν μέχρι 3 χρόνια πάνε στο ΣΤ, αν έχουν μέχρι 11 στον Ε, αν έχουν μέχρι 19 στον Δ μέχρι 29 στον Γ και παραπάνω στον Β....
δηλ κάποιος που έχει 10 χρόνια στο δημ θα πάει στο Ε και με μισθό 943 ΜΙΚΤΑ.......

σημ. συντάκτη....αυτή τη στιγμή παίρνω μικτά 1300 και καθαρά 860....δηλ θα πάρω λιγότερα 350 ευρώ στα μικτά και στα καθαρά τι να πω.........μάλλον είμαι από τους υψηλόμισθους και δεν το ξέρω
καληνύχτα σας....:(

·
Premium Member
5,574 Posts

·
Premium Member
18,693 Posts

·
Premium Member
5,574 Posts
Δεν κατάλαβα...
Γράφεις κάτι και το site το δημοσιεύει μετά από 10 χρόνια! Εκεί κολλάει το told you so, στα λεγα!!!

·
FESTOOLIGAN
4,166 Posts
Δηλ σε 10 χρόνια θα δημοσιεύσει τις πράξεις που έκανα ; Διαχρονική μλκια :worms:

·
Premium Member
6,829 Posts
Γράφεις κάτι και το site το δημοσιεύει μετά από 10 χρόνια! Εκεί κολλάει το told you so, στα λεγα!!!
Βασικά κάτι για login μου έβγαζε Γιάννη και μετά δεν ασχολήθηκα παραπάνω.

Δηλ σε 10 χρόνια θα δημοσιεύσει τις πράξεις που έκανα ; Διαχρονική μλκια :worms:
Εδώ έχουμε παραπάνω απο 10 χρόνια διαχρονική μλκια στους πολιτικούς!!! Είμαστε μπροστά λέμε!!!!

·
Premium Member
5,574 Posts
Όχι ρε! Θα δημοσιεύει τις σημερινές προβλέψεις σου σε 10 χρόνια! Και μετά θα το παίζεις έξυπνος, ''Σας τα έλεγα.....''

πχ Ο skam σε 10 χρόνια θα οδηγεί VW Golf... Το γράφεις και περιμένεις.... :worms::worms::worms:

·
Premium Member
6,829 Posts
Όχι ρε! Θα δημοσιεύει τις σημερινές προβλέψεις σου σε 10 χρόνια! Και μετά θα το παίζεις έξυπνος, ''Σας τα έλεγα.....''

πχ Ο skam σε 10 χρόνια θα οδηγεί VW Golf... Το γράφεις και περιμένεις.... :worms::worms::worms:
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Η σε 10 χρόνια θα βγούμε απο την κρίση!!!! :worms::worms::worms:

·
Premium Member
3,566 Posts
Ψάχνω ένα ενυδρείο γραφείου όχι κατι φοβερό και σχετικά μικρό
που να τα έχει όλα έτοιμα ενσωματομένα φιλτρά φώτα Led και να θέλει μόνο νερό που λέει ο λόγος για πολύ μικρά ψαράκια

εχω βρει αυτό αλλά δεν ξέρω αν το στελνει Ελλάδα και αν αξίζει. Καλά εδώ δεν παίζει τίποτα?

·
Premium Member
6,235 Posts
Ψάχνω ένα ενυδρείο γραφείου όχι κατι φοβερό και σχετικά μικρό
που να τα έχει όλα έτοιμα ενσωματομένα φιλτρά φώτα Led και να θέλει μόνο νερό που λέει ο λόγος για πολύ μικρά ψαράκια
Nano Cube Aquarium Tropical Fish Tank 10 Litres + LED's: Amazon.co.uk: Pet Supplies

εχω βρει αυτό αλλά δεν ξέρω αν το στελνει Ελλάδα και αν αξίζει. Καλά εδώ δεν παίζει τίποτα?
Πάρα πολλά παίζουν Στέλιο.
Εγώ έχω ένα αντίστοιχο με αυτό που λες, φυτεμένο βέβαια, με ψαράκια γλυκού νερού, αλλά μεγαλύτερο σε διαστάσεις.

Από τα μεγαλύτερα καταστήματα με ότι μπορείς να σκεφτείς : Water Inn-- Ιλισίων 32, Ν. Κηφισιά -- τηλ: 210 - 8003097/2

·
Premium Member
3,566 Posts
Πάρα πολλά παίζουν Στέλιο.
Εγώ έχω ένα αντίστοιχο με αυτό που λες, φυτεμένο βέβαια, με ψαράκια γλυκού νερού, αλλά μεγαλύτερο σε διαστάσεις.

Από τα μεγαλύτερα καταστήματα με ότι μπορείς να σκεφτείς : Water Inn-- Ιλισίων 32, Ν. Κηφισιά -- τηλ: 210 - 8003097/2
Σε τι τιμές παίζουν? Εγώ δεν θέλω μεγαλύτερο γιατί δεν έχω πολυ χώρο στο γραφείο. Αυτό με 10 λίτρα φαίνεται μια χαρά. Έχει τέτοια έτοιμα?

Δεν έχουν site γμτ?

101 - 120 of 25451 Posts