2006+ Honda Civic Forum banner

101 - 120 of 3630 Posts

·
Greek Subforum Moderator
13,266 Posts
Εγώ σας λέω για τοποθετημένη στο χιλιάρικο!
Θα επικοινωνήσω με την Μομπίλιτυ για προσφορά όταν ξέρω πόσα αυτοκίνητα θα είμαστε! Δηλώστε ποιοι ενδιαφέρεστε για να το κάνω!

·
Premium Member
18,744 Posts
Ο Πουπάκης είναι "γιατρός"!!!

·
Premium Member
1,627 Posts
Ο Πουπάκης είναι "γιατρός"!!!
"Γιατρός" είναι και στις χρεώσεις του...
40 € ευθυγράμμιση και χωρίς απόδειξη είναι πολλά... (δεν του ζήτησα, όφειλε όμως να δώσει).

·
Premium Member
1,211 Posts
"Γιατρός" είναι και στις χρεώσεις του...
40 € ευθυγράμμιση και χωρίς απόδειξη είναι πολλά... (δεν του ζήτησα, όφειλε όμως να δώσει).
Οταν ειχα παει εγω, βαριοταν να αναπνευσει το ατομο. Δεν ξερω αν ειναι "Γιατρος" παντως εγω σ'αυτον δεν θα ξαναπαω. Βρηκα στην Γλυφαδα ενα Fit n Go κοντα στον Βασιλοπουλο στην Βουλιαγμενης κ εκανα την δουλεια μου μια χαρα. Με εξυπηρετησαν οπως επρεπε, αποδειξη κ φυσικα εκτυπωση των ρυθμισεων σε Α4 για το αρχειο.

·
Premium Member
9,240 Posts
Εγώ σας λέω για τοποθετημένη στο χιλιάρικο!
Θα επικοινωνήσω με την Μομπίλιτυ για προσφορά όταν ξέρω πόσα αυτοκίνητα θα είμαστε! Δηλώστε ποιοι ενδιαφέρεστε για να το κάνω!
Σπύρο να οδηγήσουμε 1 αν γίνεται και είμαι μέσα....:popcorn2:

·
Premium Member
3,410 Posts
Καλα ρε παιδια ας αποφασισουμε πρωτα τι θα φορεσουμε και απο που θα το αγορασουμε,και για την τοποθετηση κατι θα βρουμε.Υπαρχουν κι αλλοι καλοι μαστορες!!Παντως καλα κανετε και τα αναφερετε αυτα.Δεν καταλαβα δηλαδη!!Τι σημαινει ''βαριοταν να αναπνευσει''????Αν βαριεται να το κλεισει και να κατσει να βλεπει πρωιναδικα!!!Στο κατω κατω πληρωνεται για να τοποθετησει και να ρυθμισει,δεν κανει χαρη σε κανεναν!!Αντε γιατι πολυ προσκυνημα εχει πεσει στον καθε καραζώο (edit by skam) που εχει κανει ονομα και το παιζει βαρωνος!!!!Πληρωνω κυριε?????Τοτε ΑΠΑΙΤΩ κιολας!!!!!!!

·
Greek Subforum Moderator
13,266 Posts
Φίλε coyote80 θα σου ζητήσω κάτι!
Θα ήθελα ν' αλλάξεις μόνος σου στο ποστ σου την φράση καράβλαχος με ότι ευπρεπές θέλεις διότι ενοχλούμαστε οι γόνοι των ευεργετών του ελληνικού κράτους!
Μακάρι ο Πουπάκης να ήταν Βλάχος διότι θα κανόνιζα ΣΙΓΟΥΡΑ καλύτερη τιμή για το φόρουμ μας! :)
Ξέρεις... για μένα και όλους τους βλάχους η καταγωγή μας είναι ύψιστη τιμή και καμάρι ;)!
Πάντως καλά κάνεις και μας τα λες για να φυλαγόμαστε από τέτοιες συμπεριφορές!
Κώστα ζήτησα και εγώ να οδηγήσω αλλά δεν είναι εύκολο να πετύχω εκεί ιδιοκτήτες σιβικ που το έκαναν! Ζήτησα να μ' ενημερώσουν αν θα πάει για σέρβις κάποιος!

• Like
Reactions: kostashcivic

·
Premium Member
126 Posts
Οταν ειχα παει εγω, βαριοταν να αναπνευσει το ατομο. Δεν ξερω αν ειναι "Γιατρος" παντως εγω σ'αυτον δεν θα ξαναπαω. Βρηκα στην Γλυφαδα ενα Fit n Go κοντα στον Βασιλοπουλο στην Βουλιαγμενης κ εκανα την δουλεια μου μια χαρα. Με εξυπηρετησαν οπως επρεπε, αποδειξη κ φυσικα εκτυπωση των ρυθμισεων σε Α4 για το αρχειο.
Παιδιά να γράψω και εγώ τις εμπειρίες μου για τον "Γιατρο". Ειναι 'οντως Γιατρος, και μπορεί να σου φτιαξει προβλήματα που απλα οι αλλοι εγκαταλείπουν!!! Ειναι το μοναδικό συνεργείο που εμπιστεύομαι τυφλά για θέματα ζυγοστάθμισης, ευθυγράμμισης, και ανάρτησης. Μου έβαλε τα Κοni FSD + Eibach Prokit και το αμαξι ειναι τρένο. Ειναι πολύ επαγγελματίας και με τρελή εμπειρία.
Τωρα αν βαριόταν μια μέρα, ολοι μας εχουμε και περναμε απο τετοιου είδους μέρες που δεν ειναι οι καλυτερες μας. πιστέυω οτι απλά ετυχε.

·
Greek Subforum Moderator
13,266 Posts
θα ήθελα να το δω το αυτοκίνητο σου σε κάποια συνάντηση!

·
Premium Member
1,627 Posts
Παιδιά να γράψω και εγώ τις εμπειρίες μου για τον "Γιατρο". Ειναι 'οντως Γιατρος, και μπορεί να σου φτιαξει προβλήματα που απλα οι αλλοι εγκαταλείπουν!!! Ειναι το μοναδικό συνεργείο που εμπιστεύομαι τυφλά για θέματα ζυγοστάθμισης, ευθυγράμμισης, και ανάρτησης. Μου έβαλε τα Κοni fsd + eibach prokit και το αμαξι ειναι τρένο. Ειναι πολύ επαγγελματίας και με τρελή εμπειρία.
Τωρα αν βαριόταν μια μέρα, ολοι μας εχουμε και περναμε απο τετοιου είδους μέρες που δεν ειναι οι καλυτερες μας. πιστέυω οτι απλά ετυχε.
Επειδή με ενδιαφέρουν άμεσα και τα ελατήρια και τα αμορτισέρ αλλά και συνολικά η λύση αμορτισέρ+ελατήρια που επέλεξες, μπορείς να μου πεις εντυπώσεις (άνεση-κράτημα και κυρίως τις επιπτώσεις στην άνεση) και βέβαια το ακριβές κόστος + τοποθέτηση.
Ήταν στο μυαλό μου αυτή η λύση και ενδεχομένως να ενδιαφέρει και άλλους εδώ μέσα.
Αν δεν μπορείς/θες να γράψεις κάτι από τα παραπάνω στείλτα μου με pm. Ευχαριστώ.

·
Premium Member
126 Posts
Επειδή με ενδιαφέρουν άμεσα και τα ελατήρια και τα αμορτισέρ αλλά και συνολικά η λύση αμορτισέρ+ελατήρια που επέλεξες, μπορείς να μου πεις εντυπώσεις (άνεση-κράτημα και κυρίως τις επιπτώσεις στην άνεση) και βέβαια το ακριβές κόστος + τοποθέτηση.
Ήταν στο μυαλό μου αυτή η λύση και ενδεχομένως να ενδιαφέρει και άλλους εδώ μέσα.
Αν δεν μπορείς/θες να γράψεις κάτι από τα παραπάνω στείλτα μου με pm. Ευχαριστώ.

Η αλλαγή ειχε γινει πριν απο περισσοτερο ενα χρόνο και εχω γράψει αρκετες εντυπωσεις εδω μεσα οταν τα πρωτο ειχα βάλει. Θα αναφερω ομως τωρα πως εχει το σετ υστερα απο 22Κ χλμ και 1+ χρόνο: Η άνεση βελτιώθηκε πάρα πολύ ειδικά λόγο των Κονι αμορτισερ...καθε λακουβα ειναι πιο γλυκια απο τα μαμα αμορτισερ. Τα ελατηρια της Ειμπαχ δινουν ενα σφιχτο κρατημα και περισσοτερες ανοχες στις στροφες και στην γρήγορη οδήγηση.
Θετικό ειναι οτι οταν πατας φρενο ή ξεκινας, δεν σηκωνεται η μουρη ουτε και βυθίζεται. Επισης δεν γερνει τοσο πολυ οσο το μαμα σεταπ στις κλειστες στροφες.
Αρνητικα τωρα,
Λογω οτι κινουμε σε αρκετα κακό δρόμο με αρκετες λακουβες και επειδη μεταφέρω συχνα παιδια στα πισω καθισματα, τα οποια διαμαρτυρωνταν με τα Ειμπαχ, αναγκαστηκα και εβαλα τα μαμα ελατηρια (μονο) πισω. Μπροστα αφισα το σπορ σεταπ ως εχει. Μεχρι στιγμης, καμια διαφορά, αν και οποτε το πιεζω λιγο σε στροφες με αρκετα χλμ. νιωθω το πισω μερος να ξεφευγει λιγο.

Αν θυμαμαι καλα, τελικη τιμη περασμενα ηταν γυρω στα 700 ευρω.

Παντως αν θελεις την αποψη μου, δεν θα εβαζα αλλα απορτισερ. Ειναι πολυ καλα. ίσως το μονο που μπορεί να χρειάζομαι τωρα ως αναβαθμιση ειναι καμια θολομπαρα και ψαλιδόμπαρα μπροστα. κατα τα αλλα ειμαι πολυ ευχαριστημενος.

• Like
Reactions: Spirosmil

·
Premium Member
3,410 Posts
Φίλε coyote80 θα σου ζητήσω κάτι!
Θα ήθελα ν' αλλάξεις μόνος σου στο ποστ σου την φράση καράβλαχος με ότι ευπρεπές θέλεις διότι ενοχλούμαστε οι γόνοι των ευεργετών του ελληνικού κράτους!
Μακάρι ο Πουπάκης να ήταν Βλάχος διότι θα κανόνιζα ΣΙΓΟΥΡΑ καλύτερη τιμή για το φόρουμ μας! :)
Ξέρεις... για μένα και όλους τους βλάχους η καταγωγή μας είναι ύψιστη τιμή και καμάρι ;)!
Πάντως καλά κάνεις και μας τα λες για να φυλαγόμαστε από τέτοιες συμπεριφορές!
Κώστα ζήτησα και εγώ να οδηγήσω αλλά δεν είναι εύκολο να πετύχω εκεί ιδιοκτήτες σιβικ που το έκαναν! Ζήτησα να μ' ενημερώσουν αν θα πάει για σέρβις κάποιος!
Σπυρο σου ζητω συγνωμη αν εθιξα την καταγωγη σου,και οποιουδηποτε αλλου εδω μεσα,αθελα μου με αυτην την λεξη.Κι εμενα οι γονεις μου απο επαρχια εχουν καταγωγη και δεν το παιζω Παριζιανος.Απλα ηθελα να τονισω την χαζη νοοτροπια που εχουν μερικοι θεωρωντας πολλα πραγματα δεδομενα.Την αλλαγη του ποστ δεν την εκανα οχι επειδη σε εγραψα αλλα επειδη ελειπα ταξιδι με τη δουλεια μου και δεν ειχα προσβαση στο ιντερνετ.

·
Premium Member
18,744 Posts
Τιμωρήστε και οι δύο με "πατητές" στην θάλασσα!!!
:D
:cool:

·
Greek Subforum Moderator
13,266 Posts
επειδή ξέρω το ύφος που έγραψες και σ' έχω γνωρίσει προσωπικά απλά σε...χρησιμοποίησα για να γράψω υπέρ των πατριωτών μου...τώρα αν θέλεις με το ζόρι να σε τιμωρήσω θα κεράσεις μπύρες κάποια στιγμή! ;)
Αν δεν θέλεις να κεράσεις θα σε βγάλω φωτογραφία με τον πανοσμ για το playgirl Σεπτεμβρίου!

·
Premium Member
1,668 Posts
επειδή ξέρω το ύφος που έγραψες και σ' έχω γνωρίσει προσωπικά απλά σε...χρησιμοποίησα για να γράψω υπέρ των πατριωτών μου...τώρα αν θέλεις με το ζόρι να σε τιμωρήσω θα κεράσεις μπύρες κάποια στιγμή! ;)
Αν δεν θέλεις να κεράσεις θα σε βγάλω φωτογραφία με τον πανοσμ για το playgirl Σεπτεμβρίου!
:D:p:eek::)[smilie=666.gif]:party:

·
Premium Member
3,410 Posts
Λοιπον οσον αφορα τις bc racing τις βρηκα με 770 ευρω απο Αγγλια χωρις μεταφορικα.Λετε να το ψαξουμε και απο εκει?

·
Premium Member
18,744 Posts
Σκουλήκιιιιιιιιιιιιι! :worms:

Από την ζήλια σου τα κάνεις όλα!!! :eek:

101 - 120 of 3630 Posts